Yeşilevler Evden Eve Nakliyat

Yeşilevler Evden Eve Nakliyat

Yeşilevler Evden Eve Nakliyat

Yeşilevler Evden Eve Nakliyat

Yeşilevler evden eve nakliyat, müşterilerine kaliteli bir ofis taşıma, ev taşıma ve parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Taşınacak olan tüm eşyalar dikkatli bir şekilde ambalajlanmaktadır. Evlerde kullanılan mobilyaların sökümü ve montajı içinde her türlü destek sunulmaktadır. Yeşilevler evden eve nakliyat şirketi, Ankara’nın tüm ilçelerine araç desteği de sağlamaktadır.

Kapalı kasa kamyonlar sayesinde kurumsal alanlarda bulunan eşyalar bile sorunsuz bir şekilde nakil edilmektedir. Ayrıca firmamız ister 3+1 ister 5+1 hiç fark etmeksizin tüm eşyaları makul rakamlarla nakil etmektedir. Müşterilerimize özel net yüzde 40’a varan indirimler de gerçekleştirilmektedir. Yeşilevler mahallesi evden eve nakliyat personelleri, her türlü eşyayı taşıyabilecek fiziksel bir güce e sahiptir. Yükleme ve boşaltma gibi işlemler çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Yeşilevler Evden Eve Nakliyat

Yeşilevler Evden Eve Nakliyat

Yeşilevler Nakliyat Firmaları

Yeşilevler nakliyat firmaları talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde inceleme ekibi yönlendirmektedir. Bu ekipler taşınacak eşyaları analizlerden geçirdikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi vermektedir. Daha sonra paketleme ve montaj uygulamalarına geçilmektedir. Özellikle de ofis ve şirketlerde bulunan yükler için kasko yani sigortalı taşımacılık hizmeti de sunulmaktadır. Yeşilevler nakliyat firmaları şehirlerarası ev taşıma ve ofis taşıma sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. Parça eşyalar içinde küçük büyük hiç fark etmeksizin araçlar temin edilmektedir. Yeşilevler evden eve nakliyat şirketi, Ankara içinde bulunan daireler için asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu hizmet sayesinde yüksek katlarda yer alan eşyalar çok daha kolay bir şekilde binalardan indirilmektedir.

Yeşilevler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yeşilevler evden eve nakliyat şirketimiz ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Talep edilen tutarlar içerisinde eşyaların paketlenmesi, montaj edilmesi ve sökülmesi gibi uygulamalar da yer almaktadır. Ayrıca firmamız müşterilerine özel indirimler yaparak Yeşilevler nakliyat fiyatlarını düşürmektedir. Özellikle de mahalleler arası ev taşıma veya parça eşya taşıma hizmetleri için araç yakıt ücreti alınmamaktadır. Firmamız Ankara başta olmak üzere tüm il ve ilçelere sigortalı taşımacılık hizmeti de vermektedir. Firmamız ile iletişime geçerek adresinize ekip gönderilmesini sağlayabilir ve net bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir