Sigortalı Nakliyat

 Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat Taşıma hizmetlerinin olmazsa olmazlarından sigortalama işlemi, müşterinin haklarını korumak için gereklidir. Eğer bir yerden bir yere eşya taşıtmayı planlıyorsanız, anlaşma sağlayacağınız firmanın bu hizmeti veriyor olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kurulduğu günden bu zamana adından

K . 3 Belgeli Taşıma Firması

K . 3 Belgeli Taşıma Firması

söz ettiren ve müşterilerinin tüm hakları ile eşyalarını garanti altına alan Astur Sigortalı Nakliyat, sektörde fark yaratmaktadır. Şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, depolama, ofis ve iş yeri taşımacılığına kadar verdiği tüm nakliyat hizmetlerinde müşterilerini Sigortalı Nakliyat Firması sigortalayan Astur Nakliyat, bu yönüyle sıklıkla tercih edilme ktedir. Peki sigortalı nakliyat nedir? Müşterilere ne gibi avantajlar sağlamaktadır?

SİGORTALI NAKLİYATIN AVANTAJLARI

Sigortalı TaşımaNakliyat sigortası, taşınan eşyaların taşıma süreci içerisinde herhangi bir zarar görmesi durumunda müşterilerin zararını karşılamaya yönelik bir hizmettir. Olası zararları teminat altına alan Astur Nakliyat da bu yönüyle müşterisine güven vermektedir. Eşyaları sigortalatmak neden önemlidir? Müşteriler neden bu konuya dikkat etmelidir? Sigortalı taşımacılık, firmadan kaynaklı hatalarda eşyaların başına gelebilecek zararların ödemesi üzerine kurulmuştur. Eğer müşteriler eşyalarına önem veriyorsa mutlaka sigortalama hizmeti veren bir firma ile çalışmalıdır. Astur Nakliyat bu konuya önem vermekte Sigortalı Nakliyat ve müşterilerinin tüm haklarını saklı tutmaktadır. Öncelikle firma tarafından bir ekspertiz gönderilerek eşyalar incelenir. Daha sonra eşyalara değer biçilerek bir sigorta poliçesi hazırlatılır. Bu sigorta poliçesi iki tarafa da imzalatılır. Böylece eşyalar taşınma sırasında doğabilecek tüm zararlara karşı sigortalanmış olur.

EŞYALARINIZ GÜVENDE OLSUN

Eğer sizler de evden eve nakliyat ya da ofis ve iş yeri taşımacılığı gibi hizmetlerden yararlanacaksanız, eşyalarınızı güvende olmasına dikkat etmelisiniz. Eşyalarınızın güvende olmasının Sigortalı Nakliyat Kamyonu en önemli yolu da Astur Nakliyat gibi işinde uzman ve kaliteli firmalarla çalışmaktır. Tabi bunun ikinci adımı da firmanın sigortalama hizmeti vermesidir. “Eşyalarıma bir zarar gelir mi” korkusu artık geride kalmıştır ve müşteriler tüm eşyalarını firmalara gönül rahatlığı ile teslim etmektedir. Eğer sizler de eşyalarınızın güvenli ve uygun fiyatlı taşınmasını diliyorsanız; Astur Nakliyat ile iletişime geçmelisiniz.