Ege evden eve nakliyat

https://www.asturnakliyat.com.tr/iletisim/

Ege evden eve nakliyat

 

Eşya Paketleme ve ambalajlama hizmeti

Ege evden eve nakliyat firmamız, ev, ofis ve şirket taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Tüm eşyalar Ankara’nın çeşitli ilçe ve mahallerine kadar götürülmektedir. Dairelerde yer alan eşyalar veya ofis malzemeleri profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Ayrıca ege nakliyat firmamız paketleme ve montaj noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Uzman personellerimiz sayesinde taşıma işlemlerinde en küçük bir sorunun yaşanması engellenmektedir. Tüm eşyalar fiziksel farklılıklarına göre gruplara ayrılmakta ve daha sonra araçlara yüklenmektedir. Ege evden eve nakliyat firmamız müşterilerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir. Özellikle de parça eşyalar cüzi rakamlar ile taşınmaktadır.

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ege evden eve nakliyat, şehir içi taşımacılık hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bünyemizde bulunan kapalı kasa kamyon ve kamyonetler sayesinde her türkü mahalleye kolay bir şekilde erişim sağlanmaktadır. Ayrıca 1+1 ve 2+1 gibi daireler için depolama alanları küçük olan araçlar tercih edilmektedir. Ege nakliyat Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyük şehirlere de hafta da en az 5 kere sevkiyat düzenlemektedir. Firmamız maddi açıdan pahalı olan eşyalar için ise sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

Nakliyat ambalajlama ve paketleme

Firmamız bünyesinde bulunan asansör sistemleri sayesinde taşıma işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ege evden eve nakliyat personelleri taşınacak olan tüm eşyaları asansör kabinlere yerleştirmekte ve daha sonra yeni binaya çıkarmaktadır. Özellikle de site ve rezidans taşımacılığı noktasında önem bir yere sahip olan asansör sistemleri, firmamız bünyesinden temin edilebilmektedir. Ege nakliyat, ofis veya parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde de asansör sistemlerinden faydalanmaktadır.

Ege Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız, nakliyat fiyatları açısından en ekonomik hizmeti sunmaktadır. Adreslere gönderilen ekspertiz ekipleri taşınacak olan tüm eşyaları incelemekte ve daha sonra maliyet hesaplamalarını gerçekleştirmektedir. Ege evden eve nakliyat paketleme, montaj gibi işlemleri sadece alanında uzman personeller ile gerçekleştirmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilir ve adresinize ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Ege nakliyat firmamız, parça eşyaları da teker teker adreslerden toplamakta ve talep edilen ilçelere kadar götürmektedir.  

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir