29 Ekim Evden Eve Nakliyat

Çiğdem Evden Eve Nakliyat

29 Ekim Evden Eve Nakliyat

29 EKİM EVDEN EVE NAKLİYAT

Ankara’da faaliyet gösteren 29 Ekim evden eve nakliyat firması, ev, ofis ve parça yük taşıma noktasında destek sunmaktadır. Talep edilen adreslere en geç 24 saat içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Tüm yükler veya eşyalar profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir. Taşımacılık hizmeti veren her firma eşya güvenliğini sağlama noktasında problemler ile karşılaşmaktadır. Yanlış paketlenen veya hiç paketlenmeyen mobilyalar ciddi zararlar görmektedir. Ancak 29 Ekim evden eve nakliyat ekipleri söz konusu zararların yaşanması

engellemektedir. Tüm eşyalar kaliteli naylon ambalajlar ile paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Bu sayede mobilyaların, elektronik cihazların veya oturma gruplarının zarar görme riskleri ortadan kaldırılmaktadır.

29 Ekim Nakliyat

29 Ekim nakliyat firması, asansörlü taşımacılık sektöründe de hizmet vermektedir. Firmanın kendi şahsına ait olan vinç sistemleri sayesinde taşıma işlemleri çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Ayrıca Ankara’nın tüm ilçe ve mahallerine de asansör desteği sunulmaktadır. 29 Ekim evden eve nakliyat, ofis, büro ve şirket gibi çalışma alanlarında bulunan eşyalar içinde araç desteği sunmaktadır. Talep edilen tüm mahallere ise hem ekip hem de asansör sistemleri yönlendirilmektedir. Firmanın marangoz ekipleri ise mobilyalar başta olmak üzere tüm eşyaların montajını da gerçekleştirmektedir. 29 Ekim nakliyat hizmetleri tamamen ekonomik fiyatlar ile sunulmaktadır. 1+1, 2+1 gibi daireler veya parça eşyalar içinde işçilik ücretleri yarı yarıya düşürülmektedir.

29 Ekim Evden Eve Nakliyat Firmaları

29 Ekim Evden Eve Nakliyat

29 Ekim Evden Eve Nakliyat

Sektörün en ucuz taşımacılık hizmeti, 29 Ekim evden eve nakliyat firması tarafından sunulmaktadır. Yapılan indirimler sayesinde müşterilerinin daha makul bir nakliye hizmeti alması sağlanmaktadır. Ayrıca 5+1 gibi büyük çaplı daireler içinde depolama alanları geniş olan kamyon ve tır modelleri temin edilmektedir. Firma tüm eşyaları sadece alanında uzman ekipler ile nakil etmektedir. Kesinlikle acemi ustalar veya günlük yevmiye üzerinden hizmet veren işçiler tercih edilmemektedir. 29 Ekim nakliyat, aynı zaman da şehirlerarası ev taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve villa taşımacılığı gibi hizmetlerde vermektedir. Zira tüm eşya ve yükler kapalı kasa araçlar sayesinde sıfır risk ile yeni ilçe veya mahallere ulaştırılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek