Beypazarı Evden Eve Nakliyat

http://www.asturnakliyat.com.tr/hakkimizda/

Beypazarı Evden Eve Nakliyat

Beypazarı Evden Eve Nakliyat

Beypazarı evden eve nakliyat Taşımacılık hizmeti veren firmalar, müşteri memnuniyeti noktasında problem ile karşılaşmaktadır. Gerek fiyatlar gerekse hizmet kalitesi müşteriler açısından hep bir sorun olmaktadır. Ancak Beypazarı evden eve nakliyat firmamız profesyonel personelleri sayesinde bahsi geçen sorunları ortadan kaldırmaktadır. Ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı veya parça eşya taşımacılığı gibi

beypazar evden eve nakliyat

Beypazar evden eve nakliyat

hizmetler makul rakamlar ile verilmektedir. Firmamız tüm il ve ilçelere de araç desteği sunmaktadır. Beypazarı evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık hizmeti de vermektedir. Özellikle de maddi açıdan değerli olan eşyaların tamamı sigortalanmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin güven noktasında şüphe duymaları da engellenmektedir.

Beypazarı Nakliyat Firmaları

Sektörün en eski firmaları arasında yer alan Beypazarı evden eve nakliyat, Ankara’nın tüm ilçelerine 1 gün içerinde ulaşmaktadır. Büyük, küçük hiç fark etmeksizin tüm daireler aynı gün içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Ev taşıma hizmetleri dahilinde paketleme, montaj, kurulum veya demontaj gibi desteklerde sağlanmaktadır. Ayrıca tüm eşyalar kaliteli naylonlar ile paketlenmektedir. Beypazarı evden eve nakliyat firmamız, 1+1 gibi küçük daireler için parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde müşterilerimiz sadece eşya sayıları kadar ücret ödemektedir.

Beypazarı Evden Eve Nakliyat

Beypazarı nakliyat firmamız, asansörlü taşımacılık noktasında ciddi anlamda profesyonelliği yakalamıştır. Yüksek katlı binalar veya ofisler için temin edilen bu sistemler sayesinde taşıma işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Vinç platformlarımız maksimum 30.kata kadar yükselmekte ve eşyalarının bina içerisinde girilmesine gerek kalmadan taşınması sağlanmaktadır. Beypazarı evden eve nakliyat firmamız, banka taşımacılığı, rezidans taşımacılığı veya fabrika taşımacılığı gibi hizmetlerde de asansör sistemlerini tercih etmektedir.

Beypazarı Ofis Taşıma

beypazarı evden eve nakliyat

Beypazarı evden eve nakliyat

Şirketler veya kurumsal firmalar için verilen ofis taşıma hizmetleri, ciddi anlamda profesyonellik gerektirmektedir. Firmamız kapalı kasa araç modelleri sayesinde tüm ofis malzemelerini sorunsuz bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir. Beypazarı evden eve nakliyat, çalışma alanlarında bulunan mobilyalar, deri koltuklar veya oturma grupları için montaj desteği sağlamaktadır.Beypazarı nakliyat ücretleri, birçok kritere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız her daim makul bir hizmet sunmaktadır. Ekspertiz desteği almak için hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmamız acil araç taleplerinizi de aynı gün içerisinde karşılamaktadır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

  • EMİNE Polat cevap

    Beypazarı Nakliyat gerçekten çok profesyonel bir firma, firma çalışanları çok güleryüzlü sempatik çalışanların hepsine teşekkür ederiz. Biz evimizi, Beypazarı ‘dan yenikente’e aracı ile, ankara astur nakliyat firmasına taşıttık. Eşyalarimiza gösterdikleri itina ve özenden dolayi çok teşekkür ederim. Eşyalarımızı gayet profesyonel ve düzgün bir şekilde taşıdılar. Ayrıca hızlı ve pratik çözümler üretme konusunda da başarılı şekilde sergilediler. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve işlerinde çok başarılılar son derece dürüst, güvenilir ve uygun fiyatları bir firmadır. Herkese tavsiye ederim işlerini dedikleri gibi çok severek yapıyorlar.

    10 Mayıs 2019 , 12:52
  • Balım destan cevap

    Yeni aldığım evin tadilat işlemleri bitince taşınmaya karar vererek nakliyat firması aramaya başladım benim için önemli olan tecrübe ve uygunluk bunlara uygun olduğuna karar verdiğim Astur Evden Eve Nakliyat firması ile iletişime geçerek belirlediğim gün ve saat de gelmelerini rica ettim . Taşınma günü tam saatte gelerek eşyalarıma hasar gelmemesi için sigortalama yaparak bana güvence sağladılar tecrübeli kadrosuyla hemen işleme koyularak hemen araca taşımaya başladılar yeni eve varıldığında hemen benimle 2 kişi yukarı çıkarak nasıl yerleştirmek istediğimi sorarak dediğim gibi yerleştirerek kaliteli bir işlem sağladılar. Sizlere memnuniyetle tavsiye ederim firmayı. kendilerin teşkür ederim

    10 Mayıs 2019 , 12:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek