“Ankara Eşya Depolama”

Yükseltepe Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme Deplama Merkezi

“Ankara Eşya Depolama”

“Ankara Eşya Depolama”

Ankara eşya depolama Ev değişikliğine giden ve yeni evini hemen bulmayan müşterilerimiz için  hizmeti verilmektedir. Kullanılmayan tüm malzemeler, mobilyalar ve koltuk takımları firmamız tarafından istenilen süre kadar depolanmaktadır. Depolama işlemleri uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Öncellikle de talep edilen adreslere ekipler yönlendirilmekte ve daha sonra muhafazaya alınacak olan eşyalar paketlenmektedir. Ankara eşya depolama hizmeti sayesinde ofislerde veya şirketlerde bulunan ve kullanılmayan tüm eşyalarda muhafazaya Ankara eşya depolama firmaları alınmaktadır.

Eşya Deplama Merkezi

Ankara Eşya Deplama Merkezi

Firmamız depolama süresi noktasında müşterilerine kısıtlama getirmemektedir. İstenilen eşya istenilen süre kadar koruma altına alınabilmektedir. Ayrıca depolanan eşyaların çalınması, zarar görmesi veya deforme olması da söz konusu değildir. Ankara nakliyat firmamız, 5+1 gibi büyük daireleri bile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde depolayabilmektedir.

“Ankara Eşya Depolama Ücretleri”

Ankara eşya depolama ücretleri, eşya sayılarına veya emanet süresine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız her daim ekonomik bir depolama hizmeti sunmaktadır. Tüm yükler öncellikle uygun şekillerde paketlenmekte ve daha sonra raf sistemlerine yerleştirilmektedir. Yükleme, boşaltma gibi işlemler sırasında eşyaların zarar görmemesi için her türlü önlemi almaktadır. Ayrıca firmamızın depoları günümüz teknolojisi ile dizayn edilmiştir. Tüm eşyalar uzun yıllar deforme olmadan saklanabilmektedir. Ankara eşya depolama ücretleri açısından en ucuz hizmet firmamız tarafından verilmektedir. Ayrıca eşya sayısının çok olması durumunda yüzde 20’lere varan indirimler yapılmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firmamız, depolanacak olan yükleri adreslerden almakta ve talep edildiği gün veya saatte tekrar adreslere getirmektedir. En küçük bir eşyanın zarar görmesi durumunda yaşanan maddi kayıplar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

“Ankara Depolama Firmaları”

Ankara depolama firmaları sayesinde tadilata giren dairelerde bulunan eşyalar istenilen süre kadar muhafaza edilebilmektedir. Bu süre 5, 10 ve 15 günlük periyodlar arası değişkenlik

göstermektedir. Ayrıca istenilen tüm eşyalar yine istenilen süre kadar depolanmaktadır. Firmamız çelik kasalar, şirket malzemeleri ve ofis mobilyaları içinde Ankara eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Zira firmamız depolama alanları tonlarca eşyayı güvenli bir şekilde saklayabilecek bir düzeydedir. Detaylı fiyat bilgisi için sizde hemen Ankara evden eve nakliyat şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Comments (6)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek