Akşemsettin Evden Eve Nakliyat

Akşemsettin Evden Eve Nakliyat

Akşemsettin Evden Eve Nakliyat

Akşemsettin Evden Eve Nakliyat

Akşemsettin nakliyat şirketi, her zaman ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Uzun yıllardır ev ve ofis taşıma alanlarında boy gösteren şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahiptir. Tüm eşyalar hassasiyet ile paketlenmekte ve daha sonra binadan dışarıya çıkartılmaktadır. Son teknoloji ile üretilmiş olan kamyonlarımıza yüklenen eşyalar sorunsuz bir şekilde de yeni adreslere götürülmektedir. Akşemsettin nakliyat, kurumsal taşımacılık, asansörlü evden eve nakliye, büro taşımacılığı ve şehir içi parça eşya taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca tüm hizmetlerimiz sadece kapalı kasa kamyonlarımız ile verilmesi nedeniyle sevkiyat sırasında eşyaların zarar görme riskleri bulunmamaktadır. Akşemsettin evden eve nakliyat firmamız 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireleri de profesyonel bir şekilde nakil etmektedir.

Akşemsettin Evden Eve Nakliyat

Akşemsettin Nakliyat

Akşemsettin Ev Taşıma

Akşemsettin ev taşıma hizmetleri ekonomik rakamlar ile verilmektedir. Taşınacak olan tüm eşyalar hassasiyet ile paketlenmektedir. Müşterilerimiz evini değiştirme noktasında sürekli sorunlar yaşamaktadır. Çünkü sökme ve montaj uygulamaları sırasında mobilyalar deforme olmaktadır. Bu nedenle de müşterilerimiz taşınma sürecinde sürekli mağduriyetler ile karşılaşmaktadır. Akşemsettin evden eve nakliyat ekipleri ise montaj işlemlerini uzman bir şekilde gerçekleştirmektedir. Raf sistemlerinin, mobilyaların ve beyaz eşyaların kurulumu sırasında en ufak bir sorun yaşanmamaktadır. Ayrıca Akşemsettin ev taşıma hizmetleri sigortalı bir şekilde verilmektedir. Olası kazalar sonucunda oluşan maddi kayıplar müşterilerimize lanse edilmemektedir.Akşemsettin nakliyat ofis taşıma, parça eşya taşıma gi

Akşemsettin Evden Eve Nakliyat

Akşemsettin Evden Eve Nakliyatbi hizmetler içinde sigorta imkânı sağlamaktadır.

Akşemsettin Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık hizmetleri diğer taşımacılık hizmetlerine göre daha çok tecrübe ve deneyim gerektirmektedir. Kurumsal alanlarda bulunan eşyalar için fatura kesilmeli ve bu eşyalar sadece K3 belgesine sahip olan araç modelleri ile nakil edilmektedir. Akşemsettin nakliyatfirmamız ise şirketlerde, devlet dairelerinde ve bankalarda bulunan tüm eşyalar kurumsal taşımacılık adı altında nakil etmektedir. Ayrıca yüksek katlı şirketler veya holdingler içinde asansör sistemleri temin edilmektedir. Asansör sistemleri sayesinde 25 kat yükseklikte bulunan eşyalar bile saatler içerisinde taşınabilmektedir.

Akşemsettin Nakliyat Ücretleri

Akşemsettin nakliyat ücretleri nakliyeciden nakliyeciye göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle de eşya sayıları ve yüklerin götürülmesi planlanan adreslerin uzaklığı nakliye ücretlerini yakından etkilemektedir. Sizde firmamız ile iletişime geçerek talep ettiğiniz adreslere ekspertiz ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere net fiyat bilgisi sunmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek