Siteler Nakliyat

Akşemsettin Evden Eve Nakliyat

Siteler Nakliyat

Siteler Nakliyat

Siteler Nakliyat hizmeti, paketleme, montaj ve taşıma gibi işlemlerinin genelini kapsamaktadır. Evini ve iş yerini firmamız ile taşıyan müşterilerimiz zahmetsiz bir hizmet almaktadır. Öncellikle eşyalar incelenmekte ve daha sonra müşterilerimize fiyatlar hakkında bilgi sunulmaktadır. Ardından eşyaların paketlenmesine başlanmaktadır. Siteler Nakliyat  şirketi 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi daireleri çok makul rakamlar ile taşımaktadır. Ucuz nakliye adı altında faaliyet gösteren pek çok nakliyeci müşterilerimizi mağdur etmektedir. Ancak firmamız her daim kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlarla vermektedir. Siteler evden eve nakliyat, Ankara merkezli faaliyet göstermektedir. Ankara’dan İstanbul’a, İzmit’e ve Eskişehir’e düzenli olarak sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. Firmamız diğer il veya ilçeler içinde taşımacılık desteği sağlamaktadır.

Siteler Evden Eve Nakliyat

Siteler Nakliyat Firmaları

Siteler nakliyat firmaları, kurumsal bir taşıma hizmeti vermektedir. Söz verilen tüm kelimeler eksiksiz bir şekilde yerine getirilmektedir. Teslimatlar da gecikme yaşanmamaktadır. Ayrıca firmamız asansörlü ev ve şirket taşıma hizmeti de sağlamaktadır. Bünyemizde bulunan asansör sistemleri 18 kat yüksekliğe kadar ulaşabilmektedir. Bu sayede eşyalar insan gücüne ihtiyaç duyulmadan kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Siteler nakliye firmaları ofislerde, bankalarda ve özel şirketlerde bulunan eşyalar içinde kurumsal taşımacılık hizmeti vermektedir. Kapalı kasa tır ve kamyonet modellerimiz sayesinde en ufak bir mobilyanın çizilmesine fırsat verilmeden taşınma işlemleri tamamlanmaktadır. Her riske karşı önlem alınması açısından da tüm eşyalar anlaşmalı kasko acenteleri tarafından sigortalanmaktadır.

Siteler Parça Eşya Taşıma

Firmamız Ankara’nın tüm ilçelerine Siteler parça eşya taşıma desteği sunmaktadır. Parça eşyalar, tekli koltuklar veya mobilyalar küçük araçlarımız sayesinde istenilen adreslere kısa bir süre içerisinde ulaştırılmaktadır. Ayrıca parsiyel taşımacılık hizmetleri ülkemizin 81 ili için verilmektedir. Siteler ev nakliyat firmamız parça eşyalar içinde ücretsiz bir şekilde de ambalajlama ve montaj desteği vermektedir. Ayrıca bu hizmetin maliyetleri oldukça düşüktür. Her müşterimiz sadece yükünün ederi kadar firmamıza ücret ödemektedir.Siteler parça eşya taşıma fiyatları ise yükün sayısına ve kapladığı alana göre değişkenlik göstermektedir.

Siteler Nakliyat Fiyatları

Siteler nakliyat fiyatları için kesin bir sayı vermek söz konusu değildir. Çünkü nakliye ücretleri eşyaların sayısına göre farklılık göstermektedir. Firmamız ekspertiz desteği sunarak eşyaları detaylı bir şekilde incelemektedir. Daha sonra da müşterilerimiz ile anlaşmaya varılmakta ve kesinlikle ek bir ücret talebinde bulunulmamaktadır.

 

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek