Pursaklar Nakliyat

Yıldızkent evden eve nakliyat

Pursaklar Nakliyat

PURSAKLAR NAKLİYAT

 

Bölgenin en çok talep gören firması olan Pursaklar nakliyat, sektörün tüm beklentilerini karşılamaktadır. Evlerde, dükkânlarda veya şirketlerde kullanılan eşyalar, profesyonel bir şekilde taşınmakla beraber, aynı gün içerisinde de teslim edilmektedir. Nakliyat hizmetleri noktasında başarıya ulaşmış olan firma, Ankara merkezli olmak üzere Türkiye’nin 81 iline araç göndermektedir. Ayrıca gelişmiş teknolojik alt yapısı sayesinde de ürün güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamaktadır. Pursaklar nakliyat firması ekipleri, gerek bilgi, gerekse fiziki yönden testlerden geçirildikten sonra kadroya alınmaktadır. Montaj, paketleme ve araca yükleme gibi işlemler ise, doğruluğu kesin olarak kanıtlanmış olan yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede uygulama öncesinde veya sonrasında bir sorun yaşanması önlenmektedir.

 

Parça Yük Taşımacılığı

 

Pursaklar nakliyat firması bünyesinde geniş depolama alanlarına sahip olan tırlar bulunmaktadır. Bu tırlar ise şehirlerarası nakliyat ve parça yük taşımacılığında kullanılmaktadır. Sayı olarak az olan malzemeler, firmanın ambarlarında toplanmakta ve paketleme işlemlerine tabi tutulmaktadır. Ardından araçlara yüklenerek talep edilen adreslere teslim edilmektedir. Pursaklar nakliyat firması, parça yüklerin birbirine karışmaması için de her türlü önlemi almaktadır. Evden eve taşımacılık projelerinde yer alan eşyalar, firmanın ekipleri tarafından birinci sınıf işçilik ile paketlenmektedir. Paketleme sırasında kullanılan ambalajların kalitesi de sorgulanmaktadır. Ayrıca parça yük çeşitleri, yine ekipler tarafından sökülmekte ve yeni adreslerde tekrar montaj edilmektedir. Pursaklar nakliyat, banka, ağır yük, canlı hayvan ve kurumsal taşımacılık sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. Bahsi geçen tüm yük tarzlarına özel araçlar temin edilmektedir.

Araç Seçimleri

 

Bir nakliyat projenin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için ürünlere özel olarak araç tercihi yapılması gerekmektedir. Örneğin ev ve ofis eşyaları kapalı kasalarda taşınmalı ve kesinlikle ağır yük grubuna dahil edilmemelidir. Pursaklar nakliyat ekipleri, projenin gerçekleştirilmesi planlanan alanlara önceden giderek ürünleri detaylı bir şekilde incelemektedir. Çıkan sonuçlara göre kullanılması planlanan araçlar belirlenmektedir. Ayrıca firma asansörlü taşımacılık noktasında da destek sağlamaktadır. Zira apartmanların içerisinde yer alan boşlular, ürünlerin güvenli bir şekilde katlara çıkarılması için yetersiz kalabilir. Bu nedenle sürekli eşyaların sürekli döndürülmesi, katlanması gerekebilir. Ancak Pursaklar nakliyat firmasının asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde tüm eşyalar pratik bir şekilde katlara lanse edilmektedir. Bu sistemin en büyük avantajı ise, orantısız insan gücünün yaratmış olduğu zararları ortadan kaldırması ve işlem kolaylığı sağlamasıdır.

Pursaklar Nakliyat Fiyatları

 

Nakliyat hizmetine ek olarak ürün depolama imkânı da sunan firma, müşterilerine özel kampanya ve indirimlerde gerçekleştirmektedir. Örneğin şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık faaliyetleri, piyasaya göre yüzde 20 daha ucuz rakamlar ile yapılmaktadır.  Buna ek olarak Pursaklar nakliyat, montaj, paketleme ve benzeri hizmetler için de herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve avantajlı tekliflerden yararlanma şansı bulabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek