Şehit Osman evden eve nakliyat

http://www.asturnakliyat.com.tr/sehit-osman-evden-eve-nakliyat/

Şehit Osman evden eve nakliyat

 

                                             ŞEHİT OSMAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık sektörünün liderliğinin üstelenen Şehit Osman evden eve nakliyat firmamız Ankara’da hizmet vermektedir. Tüm ilçelere anlık olarak araç desteği sunulmakta ve eşyaların

sorunsuz bir şekilde yeni adreslere ulaştırılması sağlanmaktadır. Firmamız ofis, ev ve parça eşya taşımacılığı gibi farklı alanda da hizmet vermektedir. Tüm yükler sadece sigortalı araç modelleri ile yeni adreslere ulaştırılmaktadır

. Şehir Osman evden eve nakliyat personelleri taşınacak olan parça eşyaları ve ofis malzemeleri en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlamaktadır. Ambalajlama çalışmalarında karton kutulardan ve nakliye battaniyelerinden de destek alınmaktadır. Firmamız ilk önceliği eşya güvenliğine vermektedir. Bu sayede küçük bir zararın oluşması bile engellenmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehit Osman nakliyat firması Türkiye’nin 81 iline taşımacılık hizmeti vermektedir. Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlere düzenli olarak sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. Talep edilen adreslere gönderilen personeller tüm eşyaları paketledikten sonra araçlara yerleştirmektedir. Ayrıca yüksek katlı binalar veya ofisler içinde asansör sistemleri kurulmaktadır. Şehit Osman evden eve nakliyat firmamız yükleri müşterilerine söz verdiği tarihe kadar adreslere ulaştırmaktadır. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde kullanılan tüm araçlar K3 belgesine sahiptir. Bu sayede sevkiyat sırasında herhangi bir sorun yaşanması engellenmektedir.

Şehir İçi Nakliyat

Şehit Osman nakliyat firmamız Ankara’nın farklı mahalle ve semtlerine hizmet vermektedir. Tüm ilçelere 1 gün içerisinde ekip yönlendirilmektedir. İster ev isterse ofis taşımacılığı hizmetlerine uygun araç modelleri temin edilmektedir. Firmamız paketleme, montaj ve taşıma gibi hizmetleri sadece uzman ekipler tarafından vermektedir. Şehit Osman evden eve nakliyat, şehir içinde bulunan dar sokak veya mahalleler için küçük kamyonetler temin etmektedir. Bu sayede taşıma işlemleri daha kolay ve pratik bir şekilde tamamlanmaktadır.

Şehit Osman Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehit Osman evden eve nakliyat ücretleri, 1+1,2+1 gibi dairelere, eşya sayılarına veya ilçeler arasında ki uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Ancak firmamız ne olursa olsun tüm hizmetlerini makul rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Uygulamalar sırasında belirsiz nedenlerden dolayı ek ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Sizde hemen firmamız ile görüşebilir ve eşyalarınızın makul rakamlar ile taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek