Temelli Evden Eve Nakliyat

Temeli Evden Eve Nakliyat

Temelli Evden Eve Nakliyat

Temelli Evden Eve Nakliyat

Temelli Evden Eve Naklliyat Ankara taşımacılık firmamız,sektörünün en ucuz hizmetini sunmaktadır. İşyerlerinde, ofislerde ve en önemlisi de daireler de bulunan eşyalar stabil bir şekilde nakil edilmektedir. Nakliye hizmetleri ciddi bir profesyonellik gerektirmektedir. Özellikle mobilya ve beyaz eşyaların zarar görmemesi için her türlü önlemin eksiksiz bir şekilde alınması gerekmektedir. Temelli Evden Eve Nakliyat şirketimiz ise yılların kazandırmış olduğu tecrübe sayesinde kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Öncellikle tüm eşyalar uzman ekipler tarafından nakliye

battaniyeleri ile ambalajlanmaktadır. Daha sonra yükleme işlemlerine geçilmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 gibi büyüklüklere sahip olan daireler profesyonel yöntemler ile nakil edilmektedir. Firmamız montaj, yükleme, boşaltma ve düzenleme gibi işlemleri de hatasız bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Temelli Mahallesi Nakliyat

Temelli mahallesi nakliyat hizmetleri depolama alanları geniş olan kamyonet ve kamyonlar ile verilmektedir. Firmamız bünyesinde 10’a yakın araç modeli yer almaktadır. 4+1’den büyük olan daireler bile aynı gün içerisinde taşınmaktadır. Ayrıca ofis, şirket gibi kurumsal taşımacılık hizmetleri K3 belgeli araçlar ile verilmektedir.Temelli Evden Eve Nakliyat  firmamız 25 kat yüksekliğe kadar ulaşım sağlayabilen asansör sistemlerine de sahiptir. Bu sistemler ile sitelerde bulunan daireler insan gücüne ihtiyaç duyulmadan nakil edilmektedir. Özellikle de Ankara içi tüm ilçelere asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri yüzde 50 indirimli verilmektedir. Temelli Evden Eve Nakliyat ekipleri, müşterilerden gelen özel talepleri de karşılamaktadır.

Temelli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları hakkında eşyaları görmeden net bir sayı vermek doğru değildir. Çünkü Temelli evden eve nakliyat fiyatları dairelere, eşyalara ve ilçeler arası mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Maliyet hesaplamaları ise belirli kriterler üzerinden gerçekleştirilmektedir. Firmamız ise eşya sayısı ne olursa olsun müşterilerine özel net yüzde 10’luk indirimler gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak parça eşya taşıma, ofis taşıma ve şehirlerarası evden eve taşımacılık gibi hizmetler de makul rakamlarla verilmektedir. Temelli mahallesi nakliyat şirketi sayesinde pratik bir şekilde taşınabilir ve yeni düzeninize kısa bir süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Firmamızile görüşerek adreslerinize eksper ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • Temelli Evden Eve Nakliyat cevap

    Allah sizden razı olsun arkadaşlar eşyamızı çok itinalı taşıdığınız hiçbir sıkıntı çıkartma adınız sizi bütün akrabalarıma eşime dostuma herkese tavsiye edeceğim Çok dikkatli taşıdığınız hiçbir yaşam kırılmadı bir daha taşınırsam yine sizi çağıracağım bence Temelli Evden eve Nakliyat gibisi yok

    23 Temmuz 2019 , 21:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek