Ostim Evden Eve Nakliyat

19 Mayıs Evden Eve Nakliyat

Ostim Evden Eve Nakliyat

                OSTİM EVDEN EVE NAKLİYAT

Ostim evden eve nakliyat parsiyel taşımacılık, ofis taşımacılığı ve ev taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Firmamızın merkezi Ankara’da yer almaktadır. Tüm sevkiyatlar bu merkez

üzerinden düzenlenmektedir. Ayrıca taşınacak olan eşyalar daha önceden incelenmekte ve uygun araç modelleri belirlenmektedir. Ostim nakliyat firmamız 1+1, 2+1 veya 3+1 gibi daireleri maksimum 2 iş günü içerisinde taşımaktadır. Taşıma hizmetlerine ek olarak ambalajlama, montaj ve sökme gibi destekler de sağlanmaktadır. Örneğin daireler veya ofislerde bulunan tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Bu sayede yüklerin zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Ostim evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık veya sigortalı nakliye hizmetleri de vermektedir.

Ostim Nakliyat Firmaları

Ostim nakliyat firmaları, kurumsal ofis, şirket veya büro taşımacılığı noktasında her türlü hizmeti vermektedir. Bünyemizde sayısız yükü taşıyabilecek araç modelleri yer almaktadır. Ayrıca firmamız ağır yükler, seri imalat ürünleri veya tekstil malzemeleri içinde araç desteği sunmaktadır. Ostim nakliyat firmaları tarafından gerçekleştirilen sevkiyatlarda eşyaların zarar görme riski bulunmamaktadır. Firmamız yükleme, boşaltma veya montaj işlemlerini hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ostin Asansörlü Nakliyat

Ostim evden eve nakliyat firmamız asansörlü taşımacılık fiyatlarını da makul rakamlar ile vermektedir. Talep edilen adreslere gelen asansörler sayesinde taşıma hizmetleri daha profesyonel bir şekilde verilmektedir. Ayrıca Ostim asansörlü nakliyat ücretleri, piyasa şartlarına göre çok daha uygun rakamlara tekabül gelmektedir. Firmamız yüksek katlı binalar, rezidanslar veya ofisler için 7/24 asansör desteği sağlamaktadır. Taşınacak olan tüm eşyalar dikkatli bir şekilde binadan çıkarılmaktadır. Cam gibi kırılgan veya hassas olan malzemeler içinde daha farklı önlemler alınmaktadır. Ostim asansörlü nakliyat firmamız en küçük bir eşyanın zarar görmemesi için titiz bir işçilik sergilemektedir.

Ostim Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye ücretleri, eşyaların incelenmesinden sonra belirlenmektedir. Ostim evden eve nakliyat tarafından talep edilen ücretler anahtar teslim taşıma hizmeti karşılığıdır. Yani paketleme, montaj veya sökme takma gibi işlemler uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz taşınma sürecinde ne bir stres yaşamakta ne de bir sorun ile

karşılaşmaktadır. Firmamız her zaman kurumsal bir hizmeti ekonomik

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek