Karapürçek Evden Eve Nakliyat

Pamuklar Evden Eve Nakliyat

Karapürçek Evden Eve Nakliyat

                                    KARAPÜRÇEK EVDEN EVE NAKLİYAT

Ankara merkezli taşımacılık faaliyeti yürüten Karapürçek evden eve nakliyat, tüm eşyaları aynı gün içerisinde istenilen adreslere ulaştırmaktadır. Taşıma hizmetleri dahilinde eşyaların paketlenmesi, montajı veya binadan çıkarılıp araca yüklenmesi gibi uygulamalar uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Karapürçek evden eve nakliyat ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı veya villa taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Öncellikle taş

Karapürçek Evden Eve Nakliyat

Karapürçek Evden Eve Nakliyat

ıma işlemleri için talep edilen tutarlar belirlenmekte ve daha sonra demontaj işlemlerine başlanmaktadır. Sökülen tüm eşyalar Karapürçek nakliyat personelleri tarafından paketlenmektedir. Firmamız eşyaların zarar görmemesi için her türlü hassasiyeti göstermektedir. Yükleme işlemleri ise eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirilm

ektedir. Bu sayede hem taşıma hem de boşaltma sırasında sorun yaşanması önlenmektedir.

Karapürçek Asansörlü Nakliyat

Bazı binalar yüksek katlardan oluşmaktadır. Bu tür binalarda bulunan eşyaların indirilmesi için ciddi bir insan gücü gerekmektedir. Ancak firmamız Karapürçek asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde bu zorluğu ortadan kaldırmaktadır. Tüm yükler 25. Kata erişim sağlayabilen vinç platformları ile binalardan indirilmekte veya çıkarılmaktadır. Firmamız Karapürçek asansörlü nakliyat hizmetlerini de makul rakamlar ile vermektedir. Ayrıca Ankara başta olmak üzere İç Anadolu bölgesinde bulunan tüm illere de asansör desteği sunulmaktadır. Karapürçek evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şirket taşımacılığı ve komple yük taşımacılığı gibi hizmetleri için de asansör sistemlerinden destek almaktadır. Firmamız taşıma işlemleri maksimum 1 gün içerisinde tamamlamaktadır. Tüm eşyalar montaj edilmiş bir halde müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Karapürçek evden eve nakliyat Fiyatları

Karapürçek evden eve nakliyat, teknolojik araç modellerine ve uzman bir personel desteğine sahiptir. Dolasıyla da taşıma işlemlerinde en ufak bir sorunun yaşanması söz konusu değildir. Firmamız müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Ayrıca parça eşyalar için yakıt, paketleme gibi ücretler talep edilmemektedir.

Karapürçek evden eve nakliyat

l, İzmir gibi büyük şehirlere de haftalık olarak sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Özellikle de komple yükler veya 5+1 daireler tek bir seferde nakil edilmektedir. Karapürçek nakliyat, değerli eşyalarınız veya kurumsal yükleriniz içinde sigorta desteği sunarak, taşıma güvenliği daha da arttırmaktadır. Firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.   

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Comments (6)

 • Nürettin Zengin cevap

  Karapürçek evden eve nakliyat Ankara’da oturduğum evden yeni evim yapıldığı için taşınmam gerekiyordu. Bu sebeple nakliyatının nasıl olacağına dair araştırmalara koyuldum. Araştırmalarda edindiğim bilgilere göre Ankara Astur Nakliyat’ın göstermiş olduğu kaliteli hizmetlerini gördüm. Tanıdıklarıma sorduklarımdada olumlu yorumlar aldığım için onlarla iletişime geçmeye karar verdim. İletişim’e geçtikten sonra benimle kurmuş oldukları güleryüzlü ve samimi sohbetleri ve ihtiyaçlarıma uygun yapabilecekleri hizmetleri anlattıklarında onlarla taşınmaya karar verdim. Taşınırken araç kasasına koydukları halı sayesinde Şehir içi nakliyat’ta eşyalarım hasarsız şekilde taşındı. Bu süre içinde gösterdikleri güzel hizmetten dolayı teşekkür ederim.

  5 Mayıs 2019 , 19:11
 • Hamza Kaya cevap

  karapürçe’daki işimde yaşadığım sıkıntılardan dolayı İstanbul’a acil taşınmam gerekiyordu. İstanbula taşınırken trafikteki sıkışıklardan dolayı çok şüpheliydim eşyalar araç dur kalk yaptıkça zarar görürmü diye bayağı düşünüyordum. Araştırmalarım sonucunda gerek eşe dosta sorduğumda gerekse internette araştırdığımda bulmuş olduğum karapürçek Evden Eve Nakliyat firmasıyla taşınma işlemini gerçekleştirdim. Kendilerine ulaştığımda gösterdikleri ilgi ve alaka beni ilk baştan mutlu etmeye başladı. Eşyalarımın analizlerini sağladıktan sonra nakliyat sürecinin nasıl olacağını anlattılar. gerekli anlaşmaları sağladıktan sonra hiç beklemeden taşınma işlemi başladı. Araçlarında kullanmış oldukları güvenlik önlemleriyle İstanbul Trafiğinde zararsız şekilde İstanbul’a taşındım. Onlara hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

  Astur evden eve nakliyat teşkürler

  5 Mayıs 2019 , 19:15
 • Zehra Türkmen cevap

  Ankara astur Nakliyat firmanızın gerçekten kaliteli ve işini önem veren işini titizlik yapan bir firmadır. Çok başarılı bir taşıma işlemi gerçekleşti. Ankara’ da Keçiören ilçesine sağlam birşekilde taşındık herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp ve zarar görmeden teslim ettiler çok teşekkür ederim söz verdikleri gününde ve saatinden gelip eşyalarımı aldılar hiç bir sorun sıkıntı olmadı. Herkese tavsiye ederim işlerini dedikleri gibi çok severek yapıyorlar. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutup bizi memnun ettiğiniz için teşekkür ederim. Sizleri de iyi çalışmalar dilerim.

  5 Mayıs 2019 , 19:18
 • Leyla Ertürk cevap

  karapürçek’taki evimi istanbula taşımam gerekiyordu. Taşınma telaşının arasında güzel bir nakliyat firması bulmam gerekiyordu arkadaşlarıma araştırmalarını söyledim ve 1-2 saat içinde ankara’da ün salmış olduğunu söyledikleri astur Nakliyat ismini verdiler. Gerekli iletişim bilgilerine ulaşıp onlara ulaşmak için telefonla aradığımda nakliyatımın ankara’da Sakarya’ya olacağını ve titiz bir çalışma istediğimi belirttim. Gayet makul bir ücretle titiz bir çalışma gerçekleştireceklerinin sözünü verdiler. Bende ev adresimi verip eşyalarımın analizini yapmaları için gelmelerini bekledim hemen eşyaların analizleri yapıldı ve nakliyat hizmeti başladı. Nakliyat süresince gösterdikleri ince ve titiz çalışmalarıyla beraber evimi sağsalim Sakarya’ya taşıdım. Hizmetlerinden dolayı ankara astur Nakliyat’a teşekkür ederim.

  5 Mayıs 2019 , 19:25
 • ezgi cevap

  Ankara Astur Nakliyat Firmanızın arkadaşımın önerisi üzerine eşyami tasittim gerçekten çok memnun kaldım. Evimi ankara’dan diyarbakıra’a taşıdılar. Mutfak dahil tüm eşyalarımı nasıl bıraktıysam o şekilde geri aldım. Bir kere çok kibar bir ekip. Kesinlikle söyleneni bir kerede anlıyor ve gereğini yapıyorlar. Sormadan bilmediği konuda işlem yağmayacak kadar eşyalara karşı titizler. Son derece dakikler. Verilen görevi aksaksız ve hizmet bedelini sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum. Müşteri memnuyetin üst düzeyde tutup bizi memnun ettiğiniz için teşekkür ederim çalışanlarınızın güler yüzlü olması ev taşıma telaşımı da yok etti iyi çalışmalar dilerim .

  5 Mayıs 2019 , 19:30
 • Karapürçek Evden Eve Nakliyat cevap

  .

  24 Temmuz 2019 , 23:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek