Azizye Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Azizye Evden Eve Nakliyat

Azizye Evden Eve Nakliyat

Ankara Azizye evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde evlerde, ofislerde veya şirketlerde kullanılan eşyalar profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Astur nakliyat firmamız yıllardır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Dolasıyla da taşıma işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Azizye mahallesi nakliyat firmamız, öncellikle koltuk takımlarını, halıları ve beyaz eşyalar çift kat olacak bir şekilde paketlemektedir. Daha sonra paketlenen eşyalar sırasıyla araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca firmamız her za

 Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

man nakliye güvenliğine önem vermektedir. Azizye evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, ağır yük taşıma, asansörlü taşımacılık gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Bünyemizden verilen tüm hizmetler, kaskolu ve sigortalı olmakla beraber müşterilerimiz ile nakliye sözleşmesi imzalanmaktadır.

Azizye Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Aziye mahallesi evden eve nakliyat hizmetleri, Ankara’nın diğer tüm mahalleri için geçerlidir. Azize’den alınan eşyalar aynı gün içerisinde istenilen ilçelere götürülmektedir. Ayrıca taşıma işlemlerinin ardından tüm eşyalar uzman ekiplerimiz tarafından montaj edilmektedir. Azize evden eve nakliyat, kurumsal taşımacılık veya asansörlü taşımacılık gibi hizmetler de vermektedir. Firmamız aynı zaman Azize Mahallesinden İstanbul’a, İzmir’e ve diğer tüm büyükşehirle sevkiyatlar düzenlemektedir. Eşyaların en ufak bir darbeye maruz kalması kesinlikle söz konusu değildir. Azizye evden eve nakliye personelleri, 10 yıllık tecrübeye sahiptir. Dolasıyla paketleme, montaj gibi uygulamalar sırasında sorun yaşanmamaktadır. Ayrıca firmamız sadece teknolojik araç modelleri ile taşımacılık hizmeti vermektedir.

Azizye Evden Eve Nakliyat Firmaları

Azizye evden eve nakliyat firmaları arasında kalitesiyle yerini alan Astur, son

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Paketleme Resimlerıi

derece ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin eşyaları makul rakamlar ile taşınmakla beraber ücretsiz bir şekilde de eksper desteği sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız Ankara’nın her bir ilçesine de 2 iş günü içerisinde ekip ve araç tedarik etmektedir. Acil durumlarda ise bu süre 1 iş gününe düşmektedir. Azizye mahallesi nakliyat hizmetleri çerçevesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daireler de taşınmaktadır. Sizde hemen Astur nakliyat farkı ile tanışabilir ve ekonomik bir hizmet

alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca şehir dışına gönderilecek olan parça eşyalar içinde firmamız ile görüşerek sefer tarihlerini öğrenebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek