Etlik Evden Eve Nakliyat

Etlik Evden Eve Nakliyat

Etlik Evden Eve Nakliyat

Etlik Evden Eve Nakliyat

Sektörün liderliğini üstlenen Etlik evden eve nakliyat şirketi, ev taşıma başta olmak üzere pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Tüm yükler sorunsuz bir şekilde yeni binalara götürmektedir. Ayrıca taşıma işlemleri sadece bu iş için eğitim almış olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Etlik evden eve nakliyat şirketi ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma gibi alanlarda da fa

aliyet göstermektedir. Yüklerin herhangi bir zarara maruz kalmaması için gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Bu önlemler sayesinde taşıma işlemleri problemsiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Etlik nakliyat şirketi, 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireleri de çok kısa bir süre içerisinde Ankara’nın çeşitli bölgelerine götürmektedir.

Etlik Ofis Taşıma Firmaları

Ofislerde var olan mobilyalar, koltuklar ve toplantı masaları ekiplerimiz tarafından sökülmekte, ardından paketlenmektedir. Paketleme işlemleri hassasiyet ile gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir mobilyanın zarar görmesi söz konusu değildir. Etlik ofis taşıma firmaları kurumsal yük taşıma, banka taşımacılığı, şirket taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Resmi izinlere sahip olan kamyonlarımızın depolama alanları da bir o kadar geniştir. Yüksek katlı şirketler bile tek seferde taşınabilmektedir. Etlik nakliyat firmamız müşterilerini memnun edebilmek adına taşıma işlemleri öncesinde net fiyat bilgisi sunmaktadır. Bu fiyat dışında herhangi bir ek ücret talep edilmesi söz konusu bile değildir. Etlik ofis taşıma firmaları kesinlikle komisyon üzerinden iş alımı gerçekleştirmemektedir. Ayrıca Ankara’nın ilçelerine kısa bir süre içerisinde de ekip yönlendirilmektedir.

Etlik Nakliyat Fiyatları

Etlik nakliyat firması, artan maliyetlere rağmen ekonomik bir hizmet sunmaktadır. İstenen ücretler içerisinde paketleme, montaj gibi işçilikler de dahil edilmektedir. Örneğin tüm mobilyalar marangoz ustalarımız tarafından yeni evlere kadar çıkarılmakta ve kurulumu yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin daha makul bir hizmet

almaları sağlanmaktadır. Etlik evden eve nakliyat fiyatları 1+1, 2+1 gibi dairelere göre değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyatın verilmesi için eşyaların incelenmesi gerekmektedir. Firmamız ise tüm adreslere ücretsiz olarak ekspertiz desteği sağlamaktadır. Ayrıca eşya sayısının çok olması halinde de yüzde 20’ye varan indirimler yapılmaktadır.

Etlik Nakliye

Sizde hemen Etlik nakliye ile iletişime geçerek kaliteli bir hizmeti makul rakamlarla alabilirsiniz. Zira firmamız şehirlerarası ev taşıma ve parça eşya taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ofislerimizi ziyaret ederek referanslarımızı yakından inceleyebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek