Saray Evden Eve Nakliyat

Güzelkent Evden Eve Nakliyat

Saray Evden Eve Nakliyat

                                               SARAY EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık hizmetinin doğru bir adresi olan Saray evden eve nakliyat firmamız, kurumsal bir mantık ile müşterilerine destek sağlamaktadır. Uzun yıllardır söz konusu sektörde faaliyet

gösterilmektedir. Bu nedenle de mesleğin gereği olan bilgi ve tecrübeye sahiptir. Firmamız, ofis taşıma, villa taşıma, ev taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Tüm eşyalar maksimum kalite ile yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Saray evden eve nakliyat personelleri de gerek tecrübe gerekse fiziki güç yönünden beklentileri karşılamaktadır. Tüm eşyalar bu personeller tarafından özenle ambalajlandıktan sonra kamyonlara yüklenmektedir. Ambalajlama sırasında eşya yüzeylerinin zarar görmesi de söz konusu değildir. Saray nakliyat her zaman güler yüzlü personelleri ile taşımacılık desteği vermektedir.

Saray Nakliyat Hizmetleri

Firmamız son teknolojiler ile üretilmiş olan araç filosuna sahiptir. Kamyon, kamyonet ve tır gibi çeşitli tüm taşıtlar bünyemizde bulunmaktadır. Bu nedenle de tüm eşyalar profesyonel bir şekilde taşınabilmektedir. Saray nakliyat aynı zamanda asansörlü taşımacılık hizmeti de vermektedir. Kat yüksekliği fazla olan binalar, vinçler sayesinde daha kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Ayrıca firmamız sadece kendi asansör sistemleri ile taşıma desteği sunmaktadır. Saray nakliyat firmamızın bir diğer hizmeti ise sigortalı eşya taşımacılığıdır. Bu hizmet sayesinde alınan önlemlere rağmen zarar gören eşyalar kasko şirketleri tarafından karşılanmaktadır. Firmamız parça eşya taşıma, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat gibi sektörlerde de boy göstermektedir.

Saray Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Nakliye hizmetleri karşılığında istenilen ücretler birçok nedene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ancak Saray nakliyat elinden geldiği kadar ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Firmamız öncellikle işçilik maliyetlerini belirle

mektedir. Montaj, söküm gibi iş

lemler marangoz ustaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Avizelerin ve diğer lambaların montajları için de elektrik ustaları temin edilmektedir. Firmamız tüm bu hizmetleri tek bir fiyat ile vermektedir. Saray evden eve nakliyat 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelere uygun olan kamyonlar temin etmektedir. Ancak yakın güzergahlar için mazot parası talep edilmemektedir. Büyük dairelere veya eşya sayısının çok olduğu sevkiyatlara özel yüzde 10’luk bir indirim uygulanmaktadır. Firmamız müşterilerine net bir fiyat bilgisi vermeden işlemlere başlamamaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek