Aktepe Evden Eve Nakliyat

Siteler Evden Eve Nakliyat

Aktepe Evden Eve Nakliyat

Aktepe Evden Eve Nakliyat

Aktepe evden eve nakliyat firmamız teknolojik alt yapısı sayesinde taşıma işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Dairelerde, villalarda ve ofislerde bulunan eşyalar müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız Ankara içi nakliye, şehirler arası nakliyat ve asansörlü nakliyat gibi alanlarda hizmet vermektedir. Başta mobilyalar, kanepeler, halılar ve dolaplar olmak üzere tüm eşyalar çift kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Aktepe evden eve nakliyat personelleri ambalajlanan eşyaları dikkatli bir

Aktepe Evden Eve Nakliyat

Aktepe Evden Eve Nakliyat

şekilde araca yüklemektedir. Özellikle de kırılgan yükler için özel battaniyeler kullanılmaktadır. Firmamız tarafından taşınan eşyaların zarar görmesi, deforme olması veya yıpranması söz konusu değildir.

Aktepe Mahallesi Nakliyat

Aktepe mahallesi nakliyat şirketi, müşterilerinin daha erken bir süre içerisinde düzene kavuşması için montaj desteği sağlamaktadır. Raf sistemleri, mobilyalar ve diğer eşyalar marangoz ustalarımız tarafından pratik bir şekilde kurulmaktadır. Kurulum hizmetleri ise tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Aktepe mahallesi nakliyat 3+1, 4+1 gibi büyük daireler içinde yüzde 40’lara varan indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca asansörlü taşımacılık hizmeti de veren firmamız her daim müşterisini memnun etmektedir. Çalışma alanlarında, ofislerde ve bürolarda bulunan eşyalar için de araç desteği sağlanmaktadır. Firmamıza gelen tüm ekspertiz talepleri aynı gün içerisinde onaylanmaktadır. Aktepe evden eve nakliyat Ankara’dan İzmir’e, Konya’ya ve Eskişehir’e de sevkiyat düzenlemektedir. Parça eşyalar için ise ne paketleme ne de montaj ücreti alınmaktadır. Mahalleler arası sevkiyatlar ise yüzde 25 indirimli fiyatlar ile verilmektedir.

Aktepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Aktepe evden eve nakliyat firmaları uzun yılladır Ankara’da faaliyet göstermektedir. Bünyemizde hizmet veren personellerimiz bu iş için eğitilmekle beraber fiziki açıdan da beklentileri karşılayabilmektedir. Her türlü eşyaya özel araçlar tahsis edilmektedir. Müşterilerimizin güven noktasında sorun yaşamaları söz konusu değildir. Aktepe mahallesi evden eve nakliyat şirketi, sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde de maddi kayıp ve zararların önüne geçmektedir. Tüm eşyalar kaskolandıktan sonra taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Kaliteli bir taşınma desteği almak için Aktepe mahallesi nakliyat şirketimiz ile iletişime geçebilir ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakil edilmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek