Tuzluçayır Evden Eve Nakliyat

Mürsel Uluç evden eve nakliyat

Tuzluçayır Evden Eve Nakliyat

 

Tuzluçayır Evden Eve Nakliyat

Tuzluçayır Evden Eve Nakliyat

Tuzluçayır Evden Eve Nakliyat

Ankara merkezli hizmet veren Tuzluçayır evden eve nakliyat firması, ev ve ofislerde yer alan eşyaları talep edilen adreslere götürmektedir. Taşıma işlemleri teknolojik araç ve ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Kalın ve kaba olan dolaplar, mobilyalar veya masalar söküldükten sonra paketlenmektedir. Ayrıca paketleme çalışmaları eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirilmektedir. Tuzluçayır evden eve nakliyat, tüm yükleri özenle araçlara yerleştirilmektedir. Eşyaların darbe almaması veya yaralanmaması içinde gerekli tüm hassasiyetler gösterilmektedir. Özellikle de cam masa gibi kırılgan olan eşyalar için kutulama desteği sunulmaktadır. Firmanın ilk önceliği taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktır. Bu nedenle de tüm işlemler bilimsel yöntemler ile gerçekleştirilmektedir.

Ofis Nakliye Hizmeti

 

Sektörün liderliğini üstlenen Tuzluçayır nakliyat firması, kurumsal ofis ve şirket taşımacılığı alanında da hizmet vermektedir. Çalışma ortamlarında bulunan mobilyalar, deri koltuklar veya cam sehpalar birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlarla paketlenmektedir. Firma hem ofis hem de ev taşımacılığı hizmetleri için montaj desteği de sağlamaktadır. Örneğin sökülen mobilyalar uzman marangoz ustaları tarafından tekrar monte edilmektedir. Firma ile çalışan müşteriler, hiçbir şekilde zahmet çekmeden taşınma imkânı bulabilmektedir. Tuzluçayır evden eve nakliyat bünyesinde pek çok araç modeli yer almaktadır. Bu araçlara ek olarak asansörlü vinç platformları da temin edilebilmektedir. Özellikle de yüksek katlı binalarda bulunan eşyalar bahsi geçen asansör sistemleri sayesinde pratik bir şekilde taşınabilmektedir.

Tuzluçayır Evden Eve Nakliyat Kalitesi

Tuzluçayır Evden Eve Nakliyat

Tuzluçayır Evden Eve Nakliyat

Bazı nakliyat firmaları fiyat noktasında müşterilerini mağdur etmektedir. Verilen sözlerin tutulmaması da birtakım sorunlara neden olmaktadır. Tuzluçayır evden eve nakliyat ise tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Söz verilen süreler içerisinde adreslere ulaşılmakta ve sevkiyatlar aynı günde de tamamlanmaktadır. Ayrıca müşterilere yapılan indirimler sayesinde nakliye fiyatları büyük oranda düşürülmektedir.

Parça Eşya Taşımacılığı

Tuzluçayır nakliyat firması parça eşya ve ambar taşımacılığı noktasında da destek sağlamaktadır. Tüm parça eşyalar Ankara’nın çeşitli ilçelerine ve mahallerine kadar götürülmektedir. Ayrıca şehirlerarası nakliyat sektöründe de faaliyet gösterilmektedir. Tuzluçayır evden eve nakliyat, her türlü eşyayı sigortalayarak, müşterilerine güvenli bir hizmet sunmaktadır. Nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak ve hemen ekspertiz desteğinden faydalanmak için firmayla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • Evren barit cevap

    Biz evimizi Ankara Tuzluçayır dan İstanbul Kurtköy taşıdık erçekten çok profesyonel bir firma kendilerine çok teşekkür ediyorum eşyalarımızı taşıdılar ve hiçbir hasar vermeden taşıdılar bir iki ufak tefek çizikler var ama emin olun ki hiç önemli değil o kadar kusur atasözünün de dediği gibi kadını kızında da olur kendime söz verdim eşyalarımı güzel taşırsanız hakkınızda güzel yorum yapacağım diye eşyamı çok güzel taşıdılar iyi ki varsınız güzel yürekli insanlar herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar bu devirde böyle temiz çalışan insanlar gerçekten bulmak çok zor

    17 Nisan 2019 , 23:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek