Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Firmamızın Hizmetlerimiz Ücretsiz Expertiz Hizmeti Ankara evden eve nakliyat Ankara şehirler arası nakliyat Ankara şehir içi nakliyat Ucuz nakliyat Ankara Ankara Asansörlü Nakliyat Ankara Ofis Taşımacılığı Ankara Astur Profesyonel Ev & Ofis Taşımacılığı

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

GÖLBAŞI EVDEN EVE NAKLİYAT

Gölbaşı evden eve nakliyat, eşya taşıma sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Evlerde ya da şirketlerde bulunan mobilyalar firma tarafından tüm il ve ilçelere kadar götürülmektedir. Ayrıca Ankara içinde

bulunan adreslere en geç 1 iş günü içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Gölbaşı evden eve nakliyat bünyesinde yer alan kamyon tarzı araç modelleri sayesinde taşıma işlemleri çok daha kolay ve seri bir şekilde tamamlanmaktadır. Firmamız Türkiye’nin 81 iline evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Gelen tüm araç talepleri en geç 24 saat içerisinde onaylanmaktadır. Yemek masaları, koltuk takımları ve halılar kaliteli naylonlar ile paketlendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir. Yüklemeler sırasında eşyaların düşmesi, darbe alması veya kırılması söz konusu değildir.

Gölbaşı Ofis Taşıma

Ankara Gölbaşı evden eve nakliyat, çalışma alanlarına, şirketlere ve fabrikalara özel ofis taşıma hizmeti vermektedir. Çalışma alanlarında bulunan eşyaların tamamı uzman personellerimiz tarafından farklı adreslere nakil edilmektedir. Özellikle de büyük şirketler için depolama açısından geniş kasalara sahip olan araç modelleri temin edilmektedir. Firmamız Gölbaşı ofis taşıma hizmetlerini sigortalı bir şekilde vermektedir. Taşınacak olan tüm eşyalar kaskolanmaktadır. Yüksek katlı binalar veya rezidanslar için tedarik edilen vinç sistemleri sayesinde tüm eşyalar insan gücüne ihtiyaç duyulmadan taşınabilmektedir. Örneğin 25 kat yükseklikte bulunan dairelere erişim sağlamak oldukça zordur. Dolasıyla da vinç sistemleri sayesinde söz konusu bu zorluk ortadan kaldırılmaktadır. Gölbaşı ofis taşıma fiyatları ise eşya sayılarına göre değişkenlik göstermektedir.

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

1000 Türk Lirasından başlayan Gölbaşı evden eve nakliye fiyatları, birçok nedene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Firmamız anahtar teslim olacak bir şekilde fiyat vermektedir. Örneğin eşyaların paketlenmesi, montaj edilmesi için ek bir para istenmesi söz konusu değildir. Parça eşya taşıma fiyatları ise oldukça makul rakamlardan oluşmaktadır. Şehir içi ev taşıma veya şehir içi ofis taşıma hizmetleri piyasa şartlarına göre yüzde 20 oranında daha makul rakamlarla verilmektedir. Gölbaşı evden eve nakliyat Ankara’dan İstanbul’a, Eskişehir’e ve Doğu illerine de sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Tüm teslimatlar sorunsuz ve gecikmesiz bir şekilde de gerçekleştirilmektedir.

Gölbaşı”nda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Astur Nakliyat | Ankara Nakliyat Asansörlü Evden Eve
Average rating:  
 0 reviews

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir