Süvari Evden Eve Nakliyat

ankara evden eve nakliye

Süvari Evden Eve Nakliyat

                                               SÜVARİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Ankara’nın lider bir firması olan Süvari evden eve nakliyat, eşya taşımacılığı noktasında başarıya ulaşmıştır. Evlerde, şirketlerde veya ofisler bulunan eşyalar kısa bir süre içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Firma taşıma işlemlerini sadece uzman personeller ile gerçekleştirmektedir. Öncellikle kaba ve aşırı yer kaplayan mobilyalar sökülmektedir. Sökülen her bir parça hassasiyet ile ambalajlandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Süvari evden eve nakliyat firması uygulama

Süvari evden eve nakliyat

Süvari evden eve nakliyat

lar sırasında yüklerin zarar görmemesi için üst düzey bir paketleme desteği sunmaktadır. Mutfak araç gereçleri ve cam gibi kırılgan malzemeler için kutulama hizmeti de sunulmaktadır. Süvari nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve villa taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.

Ankara Nakliyat

Sektörün en köklü firması olan Süvari evden eve nakliyat, güçlü bir alt yapıya sahiptir. Firma bünyesinde bulunan kamyon ve kamyonet gibi çeşitli araçlar sayesinde her bir eşya kolaylıkla taşınabilmektedir. Ayrıca Türkiye’nin 81 iline de araç desteği sunulmaktadır. Firma taşıma işlemlerini sadece K3 belgesine sahip olan araçlar ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede şehirlerarası nakliyat hizmetleri noktasında herhangi bir sorun çıkması engellenmektedir.

Paketleme Ve Montaj

süvari evden eve nakliyat

süvari evden eve nakliyat

Nakliyat hizmetlerinin en önemli aşaması olan ambalajlama çalışmaları hem sevkiyat hem de eşya güvenliği açısından oldukça önemlidir. Firmamız bu nokta da profesyonel bir destek sağlamaktadır. Her bir eşya fiziksel özelliklerine göre ambalajlanmaktadır. Ayrıca süvari evden eve nakliyat firmamız montaj noktasında da destek sağlamaktadır. Ofislere veya dairelere getirilen eşyalar marangoz ustaları tarafından kısa bir süre içerisinde kurulmaktadır.

                    

Süvari Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Süvari evden eve nakliyat fiyatları, eşya sayısına veya eşyaların götürülmesi planlanan il ve ilçelerin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 1+1 ve 2+1 gibi daireler farklı rakamlar ile taşınmaktadır. Ancak firmamız müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Süvari nakliyat ekonomik bir hizmet sunmak adına komisyon üzerinden iş almamakta ve iş vermemektedir. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, geri ödeme noktasında kolaylıklar sağlamaktadır. Sizde hemen bizimle iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

                         

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek