Kazım Orbay evden eve nakliyat

Malazgirt Evden Eve Nakliyat

Kazım Orbay evden eve nakliyat

 

 KAZIM ORBAY NAKLİYAT

Taşımacılık sektöründe hizmet veren Kazım Orbay nakliyat şirketimiz, müşterilerini her daim memnun etmektedir. İster ağır ister hafif tüm eşyalar profesyonel bir şekilde yeni adreslere lanse edilmektedir. Ayrıca firmamız anlık araç desteği de sunarak taşıma işlemlerinin daha hızlı tamamlanmasını sağlamaktadır. Ofis, parça eşya, sigortalı ve şehirlerarası nakliyat gibi çeşitli alanlarda da hizmet verilmektedir. Kazım Orbay evden eve nakliyat tarafından yürütülen sevkiyatlarda eşyaların zarar görme riski bulunmaktadır. Çünkü tüm yükler en az 2 kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Ambalajlama çalışmalarında birinci sınıf kaliteye sahip olan naylon poşetler kullanılmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Kazım Orbay nakliyat firması Ankara’nın çeşitli ilçelerine araç ve ekip desteği sunmaktadır. Ev ve işyeri taşımacılığı hizmetlerinde sadece üstü kapalı kamyonlar tercih edilmektedir. Firmamız uygulamalar sırasında eşyaların deforme olmaması için her türlü önlemi almaktadır. Ayrıca taşınması düşünülen dolap gibi hantal mobilyalar uzman marangoz ustaları tarafından sökülmektedir. Sökülen bu parçalar ise yeni yaşam alanına getirildiği an tekrar monte edilmektedir. Kazım Orbay nakliyat, asansörlü araç modelleri sayesinde taşıma işlemlerinin daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı

Firmamız sayıca az olan tüm yükleri, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline lanse etmektedir. Parça eşya taşımacılığı ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Kazım Orbay evden eve nakliyat, ambarlara gelen yükler içinde anlık olarak araç desteği sağlamaktadır. Firma, taşınacak olan tüm eşyaları önceden inceleyerek söz konusu bu eşyalara uygun olan araç modellerini belirlemektedir. Ayrıca paketleme, montaj gibi uygulamalar hem parça eşya hem de ev taşımacılığı hizmetleri içinde geçerlidir.

Kazım Orbay Nakliyat Araçları

Kazım Orbay nakliyat bünyesinde açık kasa, kapalı kasa kamyon ve kamyonet olmak üzere pek çok araç modeli bulunmaktadır. Firmamızın tüm araçlar teknolojik yenilikler ile üretilmiştir. Yine bünyemizde var olan asansörlü araçlar 25. Kata kadar erişim sağlayabilmektedir. Ayrıca talep edilen adreslere de aynı gün içerisinde araç desteği verilmektedir. Kazım Orbay evden eve nakliyat firmamız piyasa şartlarına göre daha ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Paketleme, sökme, takma gibi işlemlerin tamamı uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Dolasıyla da tüm müşterilerimiz zahmetsiz bir taşınma süreci geçirmektedir.   

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek