Hakkımızda

Astur Evden Eve Nakliyat 2000 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ulaşım sektöründe sürekli kendini geliştirerek bugünkü profesyonel kadrosunu ve araç parkını oluşturmuştur. Firmamız Nakliye hizmeti verdiği tüm kamyon ve asansörlerin mülkiyetine sahip olmakla birlikte diğer firmalara da lojistik destek sağlayacak kapasiteye ulaşmıştır. Ulusal Taşımacılık alanında tüm sertifikalara sahip olan firmamızda ekiplerimiz düzenli aralıklarla eğitimden geçirilerek iş güvenliği ve müşteri memnuniyeti alanında yeterli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Nakliye araçlarımız ekonomik ömürlerini tamamlamadan önce yenilenerek siz müşterilerimize daha sağlıklı ve emniyetli hizmet vermekteyiz.

Astur Evden Eve Nakliyat, özellikle evden eve eşya taşıma alanında profesyonelleşerek Eşya Paketleme ve ambalajlama alanında kusursuz hizmeti kendine rehber edinmiştir. Gerek Şehir içi Eşya veya Yük Taşımacılığı olsun gerekse Şehirler arası Taşımacılık olsun tüm taşımacılık hizmetlerinde Sigortalı Taşıma hizmeti vererek sizleri güvence altına almaktadır. Ofis Taşımacılığı alanında sizlere hızlı ve kusursuz hizmet veren firmamız yüksek katlara yapılacak olan taşımacalrda Asansörlü Taşıma Hizmeti vermektedir. Şehirler arası taşınması gereken ve bir kamyonu doldurmayan eşyalarınızı firmamızın parça eşya taşıma hizmeti ile son derece uygun fiyata ve emniyetli olarak taşıtabilirsiniz.

Ankara merkez olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine Evden Eve Eşya ve Yük Taşımacılığı hizmeti veren Astur Nakliyat uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile müşterilerinin tüm yüklerini ve Ev eşyalarını paketleme ve ambalajlama hizmeti de dahil komple Nakliyat hizmeti vermekten gurur duyar.