Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat 

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Tayininiz çıktı, evlendiniz ya da iş değiştirdiniz… Bu nedenle yaşamakta olduğunuz yeri arkada bırakarak başka bir şehre taşınmanız gerekiyor. Peki eşyalarınızı bu durumda ne yapacaksınız? Öylece bırakıp yeni şehirde eşya satın alarak bütçenize zarar mı vereceksiniz? İşte artık buna hiç gerek yok! Sizlere güvenilir bir şehirler arası nakliyat deneyimi yaşatacak olan Astur Nakliyat,

sektörde önemli bir konumda bulunuyor ve müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor.

GÜVENİLİR HİZMET ASTUR NAKLİYAT’TA

Geçmiş zamanlarda şehirler arası taşımacılık hem pahalı hem de zor şartlarda yapılmaktaydı. Bu nedenle insanlar eşyalarını taşımak Şehirler Arası Nakliyat yerine yenilerini almayı tercih ediyordu. Fakat artık böyle bir duruma kimse düşmüyor. Çünkü alanında uzman olan Astur Nakliyat, müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir şehirler arası taşımacılık hizmeti sağlıyor.

Bazen müşteriler şehirler arası taşımacılığın zor olduğunu ve eşyaların zarar görme riskinin de yüksekliğinden bahseder. Fakat bu durum sadece eşyaların yanlış taşınmasından kaynaklıdır. Mesafenin uzun olması, eşyaların zarar görme riskini arttırmaz. Yanlış nakliyat firmasını seçmediğiniz takdirde eşyalarınız sağlam ve güvenilir bir biçimde belirttiğiniz adrese taşınabilir. Astur Nakliyat yılların verdiği tecrübe ile müşterilerine yüzde Şehirler Arası Nakliyat yüz müşteri memnuniyeti garantili hizmet sağlamaktadır. Şehirler arası Şehirler Arası evden eve Nakliyat  taşımacılık mutlaka profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Ekspertizin detaylı analizinden tutun, eşyaların paketlenip ambalajlanmasına ve yüklenip indirilmesine kadar önemli bir süreç olan taşınma işlemi, alanında uzman çalışanlar tarafından yapılmadığı takdirde eşyalarınız hep riskte olacaktır.

SİGORTALI TAŞIMACILIK

Astur Nakliyat, şehirler arası nakliyat hizmetinin yanı sıra sigortalama hizmeti de vermektedir. Bu hizmet ile müşterilerinin haklarını ve Şehirler Arası evden eve Nakliyat   eşyalarının durumunu güvence altına alan firma, beğeni toplamaktadır. Eşyaların başına gelebilecek olası bir kaza durumunda müşterinin tüm zararı Astur Nakliyat tarafından karşılanmaktadır. Bu işlem için öncelikle bir ekspertiz görevlendirilir ve eşyaların durumu analiz edilir. Şehirler Arası Nakliyat Eşyaların değeri hesaplandıktan sonra, sigorta poliçesi hazırlanarak her iki tarafa da imzalatılır. Bu sayede eşyalar taşınma sırasında herhangi bir riske karşı sigortalanmış olur.

Eğer sizler de güvenilir ve sigortalı bir şehirler arası taşımacılık hizmeti talep ediyorsanız, Astur Nakliyat ile iletişime geçmelisiniz.