Tandoğan evden eve nakliyat

Tandoğan Evden Eve Nakliyat

Tandoğan evden eve nakliyat

TANDOĞAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Tandoğan evden eve nakliyat firmamız, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelerde bulunan eşyaları profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Mobilyalar, beyaz eşyalar ve ahşap tüm malzemeler en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Firmamız paketleme işlemlerini tamamladıktan sonra yükleme işlemlerine başlamaktadır. Tüm eşyalar düzenli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir.

Tandoğan evden eve nakliyat yeni ofis veya işyerlerine getirilen eşyaların montajını da gerçekleştirmektedir. Tüm mobilyalar uzman marangoz ustalarımız tarafından kurulmaktadır. Kurulum veya ambalajlama çalışmaları için ek ücret talep edilmesi de söz konusu değildir. Ayrıca firmamız dolapları da müşterilerimizin istedikleri bölümlere kadar yerleştirmektedir. Bu sayede yeni alanında daha hızlı bir şekilde düzene kavuşması sağlanmaktadır.

Tandoğan Ofis Taşıma

Kurum taşımacılık, şirket taşımacılığı ve büro taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet veren firmamız, her türlü yükü güvenli bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca Tandoğan ofis taşıma hizmetlerine özel indirimlerde yapılmaktadır. Firmamız Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine araç desteği sağlamaktadır. Taşınacak olan ofis malzemeleri içinde sigorta imkânı verilmektedir. Yani tüm eşyalar ekspertiz ekiplerimiz tarafından kaskolanmaktadır. Tandoğan evden eve nakliyat firmamız yüksek katlı binalar, rezidanslar veya siteler içinde asansör desteği sağlamaktadır. Bu destek sayesinde taşıma işlemleri daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Firmamıza gelen tüm araç talepleri ise aynı gün içerisinde onaylanmaktadır. Nakliye hizmetleri sırasında eşyaların en küçük bir darbeye maruz kalması da söz konusu değildir.

Tandoğan Evden Eve Nakliyat Firmaları

Tandoğan evden eve nakliyat firmaları, parça eşya taşıma, şehir içi taşıma ve şehirlerarası yük taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Bünyemizde her türlü yükü, eşyayı ve

malzemeyi taşıyabilecek araç modelleri yer almak

tadır. Ayrıca firmamız tüm hizmetlerine özel yüzde 20’ye varan indirimler gerçekleştirmektedir. Tandoğan evden eve nakliyat, parça eşyaları, tekli koltukları veya bazıları aynı iş günü içerisinde yeni evlere götürmektedir. Ev taşıma, ofis taşıma ve mobilya taşıma gibi hizmetler sadece kapalı kasa kamyonlar ile verilmektedir. Tandoğ

an nakliyat ücretsiz bir şekilde de ekspertiz desteği sunarak, müşterilerini fiyat konusunda doğru bir şekilde bilgilendirmektedir. Firmamız her zaman kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek