Serhat Evden Eve Nakliyat

Pamuklar Evden Eve Nakliyat

Serhat Evden Eve Nakliyat

Serhat Evden Eve Nakliyat

Serhat evden eve nakliyat Ankara’da bulunan ilçeler veya mahalleler için taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmamız ofis, ev ve parça eşya taşıma gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. Teknolojik araç modellerimiz sayesinde tüm eşyalar sorunsuz bir şekilde nakil edilmektedir. Ayrıca firmamız her zaman güvenilir bir taşıma ve

depolama hizmeti sunmaktadır. Nakil sürecinde müşterilerimiz herhangi bir zahmet ile karşılaşmamaktadır. Çünkü eşyaların paketlenmesi, mobilyaların sökülmesi ve araca yüklenmesi gibi işlemler uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Serhat evden eve nakliyat şirketi, profesyonel bir hizmeti cüzi rakamlarla vermektedir. Özellikle de parça eşyalar bile adreslerden alınmakta ve yine istenilen adreslere kadar götürülmektedir. Mahalleler arası sevkiyatlar ise çok cüzi rakamlarla gerçekleştirilmektedir.

Serhat Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Serhat mahallesi evden eve nakliyat şirketi, birinci sınıf işçilik desteği sayesinde sorunsuz bir taşımacılık sözü vermektedir. Mobilyalar, beyaz eşyalar ve koltuk takımlarını müşterilerimizin talepleri doğrultusunda montaj edilmektedir. Firmamız montaj hizmetleri içinde ek ücret istememektedir. Serhat mahallesi evden eve nakliyat asansör sistemin gerek duyulduğu binalar için vinçler temin etmektedir. Bünyemizde bulunan vinç sistemleri 25 kat yüksekliğe kadar ulaşım sağlayabilmektedir. Özellikle de Ankara’nın tüm merkezi ilçe ve mahallerine asansör desteği sağlanmaktadır. Firmamız parça eşya taşıma, komple yük taşıma ve kurumsal taşımacılık noktasında da faaliyet göstermektedir. Kamyon ve kamyonet modellerimiz sayesinde sayısız eşya tek seferde yeni adreslere götürülmektedir. Ayrıca İstanbul, Eskişehir gibi büyük şehirlere de haftalık olarak sevkiyatlar rçekleştirilmektedir.

Serhat Evden Eve Nakliyat

Serhat Evden Eve Nakliyat

Serhat Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ucuz bir evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen firmalarımız komisyoncuların ağına takılmaktadır. Söz konusu bu komisyoncular müşterilerden gelen işleri belli bir para karşılığında başka şirketlere vermektedir. Bu komisyon ücreti

ise yine ev sahiplerinden tahsis edilmektedir. Serhat evden eve nakliyat ise tüm talepleri kendi bünyesinden karşılamaktadır. Herhangi bir komisyoncu devreye sokulmamaktadır. Taşıma fiyatların belirlenmesi noktasında ise eşya sayıları dikkate alınmaktadır. Ankara Serhat mahallesi evden eve nakliyat rakiplerine göre daha ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca araçlarımızın birçoğu yeni olduğu için ekonomik yakıt tüketim özelliğine de sahiptir.

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek