Pursaklar Evden Eve Taşımacılık

Yükseltepe Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme Deplama Merkezi

Pursaklar Evden Eve Taşımacılık

PURSAKLAR EVDEN EVE TAŞIMACILIK

 

Pursaklar evden eve taşımacılık

Pursaklar evden eve taşımacılık

Türkiye’nin en köklü firmalarından biri olan Pursaklar evden eve taşımacılık, nakliye sektöründe hizmet vermektedir. Firma, gelişmiş bilgi ve tecrübesi sayesinde ürün modellerinin bilinçli yöntemler ile nakliye edilmesi noktasında oldukça başarılıdır. Ayrıca yürütülen projelerde teknolojik cihazlardan da destek alınmaktadır. Pursaklar evden eve taşımacılık, Ankara başta olmak üzere Tüm illere hizmet vermektedir. Gerek şehir içi, gerekse şehirlerarası nakliyat işlemlerinde ürün güvenliği ön planda tutulmaktadır. Bilindiği üzere her yükün tonajı ve çevreye göstermiş olduğu dayanıklılık hassasiyeti farklıdır. Bu nedenle yapılan işlemlerinin tamamı, ürün modellerine uygun olması gerekmektedir. Pursaklar nakliyat firması ise, söz konusu tüm farklılıkları göz önünde tutmaktadır. Ayrıca bölge ne olursa olsun, araç talepleri hızlı bir şekilde karşılanmakta ve söz verilen tarihler içerisinde taşıma işlemleri tamamlanmaktadır.

Taşımacılık Noktasında Dikkat Edilenler

Pursaklar evden eve taşımacılık

Pursaklar evden eve taşımacılık

Pursaklar evden eve taşımacılık firması, ürün analizi gerçekleştirmeden hiçbir işleme başlamamaktadır. Yapılan analiz çalışmaları sayesinde eşyaların nasıl nakliye edilme ve paketlenmesi noktasında yöntemler belirlenmektedir. Ardından firmanın uzman personelleri tüm yükleri ambalajlamakta ve araca yüklemektedir. Yükleme sırasında da paketlerin konumu dikkatli bir şekilde ayarlanmaktadır. Pursaklar evden eve taşımacılık firması, araç tercihlerinde belli başlı kriterleri göz önünde bulundurmaktadır. Örneğin dar ve yanaşılması güç olan binalar için asansörlü araç sistemleri kullanılmaktadır. Bu araçlar sayesinde nakliyat hizmetleri, hem daha kolay, hem de daha pratik bir şekilde tamamlanmaktadır. Firmanın personelleri yeni yaşam alanına götürülen ürünleri de başarılı bir şekilde monte etmektedir. Montaj işlemlerinden önce paketlerinden çıkarılan her bir eşya teker teker kontrollerden geçirilmektedir.

Parça Yük Taşımacılığı Ve Depolama Hizmeti

Pursaklar evden eve taşımacılık

Pursaklar evden eve taşımacılık

Evlerde, ofislerde veya fabrikalarda kullanılan eşyalar gereksizce yer kaplamaktadır. Bazı eşyalar maddi açıdan değerli olduğu için de çöpe atılamamaktadır.Pursaklar evden eve taşımacılık firması ise, kullanılmayan ürünler için depolama hizmeti vermektedir. Parça yükler teker teker adreslerden toplanmakta ve depolama alanlarına götürülmektedir. Ayrıca süresi noktasında herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Her yük istenilen zaman dilimlerinde geri iade alınabilmektedir. Pursaklar evden eve taşımacılık depoları, güvenlik önlemleri ile donatılmakla beraber, ürünlere zarar gelmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Firma şehirlerarasını kapsayan parça yük taşımacılığı imkânı da vermektedir. Küçük eşyalar için koca bir kamyon tutmak yerine firma ile iletişime geçebilir ve yükünüzü ekonomik fiyatlarla istediğiniz adreslere gönderebilirsiniz.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Müşterini her konuda memnun eden Pursallar nakliyat firması, ekonomik fiyatları ile de rakiplerinin önüne geçmektedir. İster şehir içi, isterse şehir dışı tüm hizmetler, diğer firmalara göre daha makul rakamlar ile verilmektedir. Sizde hemen Pursaklar evden eve taşımacılık ile iletişime geçebilir ve tüm eşyalarınızın makul rakamlar ile nakliye edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kurumsal taşımacılık hizmetleri içinde daha önceden yapılan referans projelerine göz atabilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • Merve Özbey cevap

    Pursaklar evden eve nakliyat da evimi Ankara’dan Rize’ye taşıdım gerçekte dedikleri gibi kurumsal bir firmadır eşyalarımızı da hiçbir zarar ve hasar olmadan taşındı mobilya beyaz eşyalarımızı da burada söktükleri gibi karşı tarafta da tekrardan montajını yaptılar bizde onlarda olmayanın kaldık Onlar bizden Umarım memnun kalmışlardır aldıkları para helal hoş olsun kendilerine başarılar diliyorum Pursaklar Astur Nakliyat’a

    6 Ocak 2019 , 10:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek