İlkyerleşim Evden Eve Nakliyat

İlkyerleşim Evden Eve Nakliyat

İlkyerleşim Evden Eve Nakliyat

İlkyerleşim Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın en kaliteli hizmetini sunan İlkyerleşim evden eve nakliyat şirketi, müşterilerini memnun eden bir çalışma anlayışına sahiptir. Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde tüm eşyalar sorunsuz bir şekilde nakil edilmekle beraber talep edilen adreslere aynı gün içerisinde ulaşılmaktadır. Paketleme çalışmaları hassasiyet kuralları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Eşyaların hepsi en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Ayrıca sökülen mobilyaların birbirine karışması veya sevkiyat sırasında zarar görmesi söz konusu değildir. İlkyerleşim evden eve nakliyat firmamız ofis taşıma, kurumsal şirket taşıma, büro taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır. Bünyemizde yer alan üstü kapalı kamyonlar sayesinde tüm mobilyalar güvenli bir şekilde nakil edilmektedir.

İlkyerleşim Evden Eve Nakliyat

İlkyerleşim Evden Eve Nakliyat

İlkyerleşim Mahallesi Nakliyat

Pek çok nakliye şirketi, artan maliyetler nedeniyle müşterilerinden yüksek paralar talep etmektedir. 1+1 gibi küçük daireler için bile işçilik giderleri gösterilmektedir. Bu durum müşterilerimizi ciddi bir şekilde mağdur etmektedir. İlkyerleşim mahallesi nakliyat şirketimiz ise yakın güzergahlar için hiçbir araç masrafı talep etmemektedir. Özellikle de 1+1 dairelerde bulunan eşyalar ücretsiz bir şekilde paketlenmektedir. Firmamız şehirler arası evden eve nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat ve sigortalı taşımacılık gibi hizmetleri de ekonomik rakamlarla vermektedir. İlkyerleşim mahallesi nakliyat bünyesinde yer alan vinç ve asansör sistemleri sayesinde de taşıma işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Zira siteler de bulunan daireler için asansör sistemleri kurulmaktadır. Taşıma işlemleri ise daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

İlkyerleşim Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ekonomik nakliye hizmeti garantisi veren şirketimiz, komisyonculuk yapmamaktadır. Çünkü müşterilerimiz bu durumdan rahatsız olmakla beraber maliyetler de artmaktadır. İlkadım evden eve taşımacılık bölgenin en ucuz hizmetini sunmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmetleri bile çok cüzi rakamlar ile verilmektedir. Firmamız kurumsallığı ön planda tutarak müşterini memnun etmektedir. Ayrıca maliyet hesaplamalarının doğru bir şekilde yapılabilmesi içinde tüm ilçelere ekspertiz personelleri yönlendirilmektedir. Eşyalar incelendikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmakta ve ardından taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Sizde hemen İlkadım                                                                                                                                                   mahallesi evden eve nakliyat ile görüşebilir ve sorunsuz bir taşınma desteği alma şansı bulabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Astur Nakliyat | Ankara Nakliyat Asansörlü Evden Eve
Average rating:  
 0 reviews

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir