Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

PURSAKLAR EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Ankara’nın en köklü firmaları arasında yer alan Pursaklar evden eve nakliyat, yılların vermiş olduğu tecrübeyle yeni projeler geliştirmektedir. Firma için bir yükün ağırlığı, cinsi ve sayısı hiç önemli değildir. Zira bünyesinde bulunan araç modelleri sayesinde tüm eşyaları taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Ayrıca Ankara başta olmak üzere, tüm il ve ilçelere de sevkiyatlar düzenlenmektedir.  Pursaklar evden eve nakliyat,ofis, ev ve banka taşımacılığı noktasında tecrübe sahibidir. Bu alanlarda düzenli olarak faaliyet göstermekle beraber, 7/24 te hizmet verilmektedir. Özellikle de evden eve nakliyat projelerinde tüm öncelik, ürün güvenliğine verilmektedir. Taşıma sırasında eşyalara zarar gelmemesi için her türlü önlem alınmaktadır.

Paketleme Ve Montaj Desteği

 

Bir yük ne kadar iyi paketlenirse, taşıma sırasında deforme olma riski de o kadar azalmaktadır. Pursaklar evden eve nakliyat ekipleri, eşyaların cinsine göre gruplandırılmaktadır. Bu işlemin amacı her bir eşyanın fiziksel özeliklerine göre işlem görmesini sağlamaktadır. Örneğin kırılgan yapılara sahip olan eşyalar için farklı ambalajlar kullanılmaktadır. Pursaklar evden eve nakliyat ekipleri, ambalajlama işlemlerini tamamladıktan sonra yükleme işlemlerine geçmektedir. Ancak bu noktada da bilimsel ön planda tutulmaktadır. Araçların arka kasalarında bulunan kardırgaç sistemi sayesinde tüm paketler insan gücü kullanılmadan yüklenmektedir. Yolculuk sırasında da paketlerin birbirine zarar vermemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar, kademeli bir şekilde montaj edilmektedir. Firmanın en büyük özelliği ise tüm işlemleri sadece teknolojik yöntemler ile gerçekleştiriyor olmasıdır. Yine montaj uygulamaları da alanında uzman personeller ile tamamlanmakta ve bu noktada da ürünlerin güvenliği sağlanmaktadır.

Kurumsal Hizmetler

 

Şirketler, süreklik açmakta veya adres değişikliğine gitmektedir. Ancak kullanım alanlarında yer alan bilgisayar gibi elektronik malzemelerin taşınma ihtiyacı duyması, yaşanılan endişeleri de beraberinde getirmektedir. Pursaklar evden eve nakliyat firması ise, ofis ve kurumsal taşımacılık hizmetlerinde alanında uzman olan bilişim ekiplerini tercih etmektedir. Örneğin elektronik tüm ürün modelleri bu ekipler tarafından sökülmekte ve tekrar montaj edilmektedir. Kurumsal taşımacılık hizmetleri, normal ev taşımacılığına göre daha hassasiyet gerektiren noktalardan birisidir. Pursaklar evden eve nakliyat firması, bu gibi alanlarda da profesyonel bir destek sağlamaktadır. Şirketlerin, ofislerin ve mağazaların tüm ürünler, Ankara ve çevresi illere lanse edilmektedir.

 

Pursaklar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Hem kaliteli, hem de ekonomik hizmet sunan firma, tüm projelerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Pursaklar evden eve nakliyat fiyatları, piyasa şartlarına göre oldukça düşüktür. Buna ek olarak firma tarafından yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde de bu fiyatlar iyice düşmektedir. Sizde ürünlerinizin profesyonelce taşınmasını sağlamak için Pursaklar evden eve nakliyat hizmetlerine başvurabilir ve anlık olarak araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz sorular içinde firmanın müşteri temsilcilerini arayabilir ve fiyat hesaplanması yapabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • Canan okçu cevap

    Ankara pursaklar Evden Eve Nakliyat gerçekten bu işi profesyonel yapıyorlar kendilerine teşekkür ediyorum. Biz evimizi, pursaklar’dan yenimahalle’ye aracı ile, pursaklar Evden Eve nakliyat firmasına taşıttık. Esyalarimiza gösterdikleri itina ve özen den dolayi çok teşekkür ederim. Eşyalarımızı gayet profesyonel ve düzgün bir şekilde taşıdılar. Ayrıca hızlı ve pratik çözümler üretme konusunda da başarılı şekilde sergilediler. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve işlerinde çok başarılılar son derece dürüst, güvenilir ve uygun fiyatları olan bir firmadır. Herkese tavsiye ederim işlerini dedikleri gibi çok severek yapıyorlar. pursaklar nakliyat

    http://www.asturnakliyat.com.tr/pursaklar-evden-eve-nakliyat/

    15 Şubat 2019 , 13:18

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir