Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı ve İşyeri Taşıma

Astur Nakliyat, evden eve nakliyatın yanı sıra ofis ve işyeri taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Oldukça titizlik gerektiren bu işlem, profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Kurulduğu günden bu zamana müşterilerine ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmeti veren Astur Nakliyat, adından sık sık söz ettirmektedir.

Diğer tüm nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi ofis ve iş yeri konusunda da kaliteden ödün vermeyen firma, uygun fiyatları ve sigortalı taşımacılık hizmeti ile bu zamana kadar sektörde önemli bir konuma yerleşmiştir. Peki ofis ve iş yeri taşımacılığı nasıl yapılmaktadır? Astur Nakliyat bu konuda nelere önem verir?

Ofis Taşımacılığının Adımları Nelerdir?

Astur Nakliyat, ofis taşımacılığında oldukça titiz ve detaylı çalışmaktadır. Eşya Taşımacılık hizmeti ise şu adımlardan oluşur:

  • Öncelikle firma bir ekspertiz yollayarak taşınacak eşyaları inceler. Bir taşınma planı ortaya koyulur ve fiyatta anlaşılır.
  • Daha sonra müşteriyle firma arasında sigorta poliçesi imzalanır. Bu poliçe ile doğabilecek tüm zararlara karşı müşterinin hakkı da korunmuş olur.
  • Taşınma günü geldiği zaman firmanın çalışanları alana gelir ve eşyaları paketlemeye başlar. Herhangi bir karışıklık olmaması için ofis eşyaları oda oda taşınmaktadır. Böylece karışıklık olmaz ve evrak ve belgeler de kaybolmaz.
  • Paketleme işlemi sırasında ithal malzemeler kullanılmaktadır. Eşyaların türüne göre malzeme kullanılır ve eşyalar karşılaşılabilecek zararlara karşı korunmuş olur. Dosyalar ve arşivler kutulara yerleştirilir. Ve her bir kutuya numara verilir. Dolaplar ve büyük elektronik eşyalar (buzdolabı, su sebili gibi) usta marangozlar ve elektrikten anlayan işçiler tarafından demonte edilir ve paketlenir.
  • Daha sonra paketlenen tüm eşyalar araca taşınır ve yola çıkılır. Yeni ofise gelindiği zaman eşyalar hangi odaya aitse oraya bırakılır, montajlanması gereken eşyalar da montajlanır.

Firma Seçerken Kaliteden Ödün Vermeyin

Astur Nakliyat bu zamana kadar yaptığı tüm taşımacılık hizmetlerinde müşterisinin güven ve beğenisini kazanmıştır. Adından sık sık söz ettiren firma, uygun fiyatları ve hızlı çalışmalarıyla da göz doldur

maktadır. Eğer sizler de güvenilir Ofis işyeri taşımacılığı istiyorsanız firma ile mutlaka iletişime geçmelisiniz.