Mamak Evden Eve Nakliyat

Mamak Evden Eve Nakliyat

Mamak Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatın en önemli hizmetlerinden birisi olarak kabul edilen şehirler arası nakliyat, yeni yöntem ve teknolojiler sayesinde güvenilir ve hızlı bir hale gelmiştir. Müşterilerin nakliyata dair tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir şehirden bir şehre eşyaları araçlara yükleyerek gönderme işlemine şehirler arası taşımacılık denmektedir. Astur Nakliyat Mamak şehirler arası taşımacılık konusunda oldukça başarılı faaliyetlere de imza atmaktadır. Astur Nakliyat’ın taşımacılık konusundaki tüm hizmetleri insanların hayatını kolaylaştırmakta, taşınma işlemlerine de hız ve güven kazandırmaktadır.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Mamak Evden Eve Taşmacılıkı

Astur Nakliyat, evden eve taşımacılık işlemleri sırasında eşyaların başına gelebilecek herhangi bir aksilikte müşterilerinin haklarını korumak amacıyla ambalajlama, paketleme ve sigortalama hizmetleri vermektedir. Nakliyatın en önemli adımlarından birisi olarak kabul edilen paketleme ve ambalajlama, Avrupa’dan getirilen ithal malzemelerle yapılmaktadır. Paketleme işlemleri doğru yapılmazsa evden eve taşımacılık uzun bir süreç olduğu için eşyaların zarar görme olasılığı da artar. Bu nedenle nakliyat firmaları bu konu üzerine eğilmektedir. Eşyaların zarar görmemesi amacıyla Astur Nakliyat tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan paketleme işlemleri ile herhangi bir darbe ya da düşme durumundan doğacak tüm zararlara da engel olur. Paketleme ve ambalajlamanın yanı sıra nakliyat firmalarının verdiği bir diğer önemli hizmet de sigortalamadır. Sigortalama ile eşyaların başına gelebilecek herhangi bir aksilik durumunda müşterinin tüm zararı karşılanmaktadır. Sigortalama bir ekspertiz aracılığı ile yapılır ve eşyaların maliyeti belirlenir. Buna göre de bir poliçe hazırlanır ve taraflar tarafından imzalanır.

 

Ev Taşıma Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firma seçerken mutlaka sigortalama işlemi yapıp yapmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü işinde uzman firmalar bu konuda müşterilerine garanti verebilir. Fakat işleri merdiven altı yürüten firmalar kendilerine güvenmediği için sigortalama hizmeti vermez. Bu nedenle mutlaka çalışacağınız firmanın sigortalama yapıp ankara evden eve nakliyeyapmadığına dikkat etmeniz gerekir. Astur Nakliyat, müşterilerine kaliteli hizmetin yanı sıra sigortalama hizmeti de sunmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş