Keçiören Nakliyat

Keçiören Nakliyat

KEÇİÖREN NAKLİYAT

 

Taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Keçiören nakliyat firması, farklı özelliklere sahip olan eşyaları profesyonel bir şekilde araçlara yüklemektedir. Kurumsal bir çalışma anlayışına sahip olan firma, ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanılan ürünler için bilimsel çözüm yöntemleri üretmektedir. Keçiören nakliyat, eski taşıma yöntemlerini geride bırakarak işlemlerin daha teknolojik yöntemler ile yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle de hem kısa bir süre içerisinde yeni düzen kurulmakta, hem de sorunsuz bir destek sağlamaktadır. Firma Ankara’nın tüm il ve ilçelerine araç desteği vermekle beraber, talep edilen adreslere de kısa bir süre içerisinde ulaşmaktadır. Özellikle de anlık nakliyat ihtiyaçları için daima hazır da teknik destek ekibi bekletilmektedir.

Paketleme Uygulamaları

 

Keçiören nakliyat firması ekipleri, projenin gerçekleştirilmesi planlanan alana önceden gelmekte ve eşya modellerini incelemektedir. Bu incelemeler sayesinde yüklere özel olarak ambalajlar ve araçlar belirlemektedir. Firma her şart ve koşulda ürün güvenliğini ön planda tutmaktadır. Özellikle de paketleme işlemleri gelişi güzel yapılmamakta ve yüzeylerin komple sarılması sağlanmaktadır. Firma tarafından kullanılan ambalajlar, ürünleri çevresel etkenlerden gelen darbelere karşı korumaktadır. Keçiören nakliyat firması paketlenen yükleri ise, kullanım sırasına göre araçlara yüklemektedir. Ancak yolculuk sırasında ambalajlar dağılmakta ve sürtülmeden dolayı maddi hasarlar oluşmaktadır. Firma ise bu gibi problemleri önlemek için paketlerin kasa içerisinde sabit durmasını sağlamaktadır.

 

Araç Çeşitleri

 

Keçiören nakliyat, parça yük, banka, ofis ve canlı hayvan taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Zengin bir hizmet yelpazesine sahip olduğu için de birbirinden farklı araç modelleri temin etmektedir. Ayrıca söz konusu bu araçlar günümüz teknolojisinde üretildiği için de maksimum bir güvenlik sunmaktadır. Keçiören nakliyat, kapalı kasa, açık kasa, tır ve kamyon modelleri ile hizmet vermektedir. Şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerinde kullanılan taşıtların ise depolama alanı oldukça geniştir. Bu sayede tek bir seferde tüm yükler adreslere ulaştırılmaktadır.

Keçiören Nakliyat Depoları

 

Ofisler ve evlerde bulunan eşyaların bir kısmı kullanılmadığı için gereksiz yer kaplamaktadır. Keçiören nakliyat firması ise, bu tür eşyaları istenilen süre kadar depolarında muhafaza etmektedir. Firma her ürün modeli için özel alanlar oluşturmuştur. Ayrıca bahsi geçen bu alanlar, güvenlik kameraları ile donatılmıştır. Depolama süresi, müşteriler tarafından belirlenmekte ve firma tarafından herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir. Fabrika yükleri ve seri imalat ürünleri de, yine firmanın depolarında muhafaza edilebilmektedir. Özellikle de tüm eşyalar düzenli olarak sayımlardan geçirilmekte ve herhangi bir karışıklığın çıkması engellenmektedir. Sizde hemen Keçiören nakliyat firmasının müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve ekonomik fiyatlardan faydalanma şansı bulabilirsiniz. Parça yükleriniz için de depolama imkânından faydalanmakla beraber, tüm paketlerinizi Türkiye’nin 81 iline gönderebilirsiniz. Firma 7/24 hizmet vermekte ve müşterilerine özel çeşitli avantaj teklifler sunmaktadır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir