Bağlıca Nakliyat

Bağlıca Nakliyat

BAĞLICA NAKLİYAT

 

Nakliyat denilince akla ilk gelen şey, yaşanan sorunlar ve ürünlere verilen zararlardır. Birçok birey, gerek ev gerekse ofis taşımacılığı hizmeti aldığı firmadan şikâyet etmektedir. Bunun başlıca sebebi ise, uygulama noktasında yapılan yanlış işlemler ve ödenen yüksek rakamlardır. Sektörün en başarılı firması olan Bağlıca nakliyat, bahsi geçen sorunları yaşamamak ve yaşatmamak için çeşitli önlemler almaktadır. Firma her eşya modeline özel olarak uygulama yöntemleri geliştirmektedir. Bu sayede de en ufak bir problem ile karşılaşılması söz konusu değildir. Bağlıca nakliyat firması, Ankara’nın tüm beldelerini kapsayan geniş bir hizmet ağına sahiptir. Müşterilerine söz verdiği günde adreslere ulaşmakta ve taşıma işlemlerine başlamaktadır. Ayrıca her aşamada bilimsel yöntemleri tercih eden firma, fiyat noktasında da oldukça iddialıdır.

 

Düzenli Hizmet Anlayışı

Bağlıca nakliyat firması, kurumsallığı ve yüksek memnuniyet oranlarına önem vermektedir. Gerek montaj, gerekse paketleme işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca pek çok şirketin de düzenli taşımacılığını gerçekleştiren Bağlıca nakliyat, parça, banka ve ağır yük modelleri için de destek sağlamaktadır. Firmanın bünyesinde bulunan tüm araç modelleri teknolojik imkânlara sahiptir. Taşımacılık işlemleri için tercih edilen tır ve kamyonların sağlam ve dayanıklı olmadı oldukça önemlidir. Firmanın tüm taşıtları ise, bu kurala uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde kullanılan tırların bakımları düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Yine araç sürücülerinin tecrübeleri göz önünde bulundurulmaktadır. Bağlıca nakliyat firmasını, diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği ise sigortalı taşımacılık hizmeti sunmasıdır. Bu hizmet sayesinde yolculuk sırasında yaşanan maddi zararlar, ekspertiz şirketleri tarafından karşılanmaktadır.

 

Ürün Güvenliği Nasıl Sağlanır?

 

Öncellikle firmanın ekipleri, taşınması planlanan eşyaları incelemekte ve çıkan sonuçlara göre iş planı hazırlamaktadır. Tüm eşyalar, koruyuculuk katsayısı yüksek olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Buna ek olarak işlem sonrasında da söz konusu paketler gözden geçirilmektedir. Bağlıca nakliyat personelleri, kamyonlara yüklenen ürünleri sabitlemekte ve nakliye sırasında hareket etmelerini engellemektedir. Ayrıca fiziksel özelliklerine göre gruplara ayrılan paketler, araç kasası içerisinde de farklı bölgelere yerleştirilmektedir. Aksi taktirde sürtünmeden dolayı tüm eşyalar zarar görebilir. Bağlıca nakliyat firması, yolculuk sırasında da ara ara araç kasasını kontrol etmektedir. Bununla birlikte tır ve kamyon modellerinde bulunan takip sistemi ile de, yükün hangi konumda olduğu anlaşılmaktadır.

 

Bağlıca Nakliyat Garantisi

 

Belki de hiçbir nakliyat firmasının aklına gelmeyen konulardan biride, yolculuk sırasında aracın arızalanması ve mağduriyet yaşanmasıdır. Bağlıca nakliyat firması ise, her zaman bir tane yedek araç bekletmekte ve olası bir arıza karşısında sevkiyatın duraklamasını engellemektedir. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek, garantili bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca fiyat noktasında da bilgi alabilir ve size özel olarak sunulan avantajlı tekliflere göz atabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir