Bağlıca Evden Eve Taşımacılık

Bağlıca Evden Eve Taşımacılık

BAĞLICA EVDEN EVE TAŞIMACILIK

 

Taşımacılık sektörünün liderliğini üstlenen Bağlıca evden eve nakliyat, ofis, canlı hayvan, büro ve parça yük taşımacılığı noktasında hizmet vermektedir. Firma müşterilerden gelen talepleri anında değerlendirmekte ve istenilen adreslere araç göndermektedir. Ayrıca Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline sevkiyat düzenlemektedir. Bağlıca evden eve taşımacılık firması personelleri, proje öncesinde eşyaları dikkatli bir şekilde incelemekte ve bu eşyalara uygun olarak işlem yapılmasını sağlamaktadır. Personeller, ürün güvenliğine de ayrı bir önem vermektedir. Özellikle de nakliyat sırasında yaşanan maddi zararlar, geliştirilen uygulama yöntemleri sayesinde ortadan kaldırılmaktadır. Firma, tüm eşyalara özel olarak da araç temin edebilme kapasitesine sahiptir.

 

Paketleme Ve Kolileme

Nakliyat uygulamalarında maddi zararların oluşmasının en büyük nedeni, paketleme işlemlerinin yanlı bir şekilde yapılmasıdır. Yaşam alanlarında bulunan mobilya ve masalar, kırılgan yapılara sahiptir. En ufak bir darbe alması durumunda da ağır hasarlar yaşanabilmektedir. Bağlıca evden eve taşımacılık personelleri ise, hem paketleme işlemlerini doğru, hem de kaliteli ambalajla ile gerçekleştirmektedir. Eşyaların tüm yüzeyleri en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu sayede gerek indir kaldır işlemlerinde, gerekse yolculuk sırasında ürünlerin en ufak bir zarar görmesi bile engellenmektedir. Bağlıca evden eve taşımacılık firması, ince ve hacimsel olarak küçük olan eşyaları paketlemenin yanı sıra bir de kolileyerek kaybolma riskini ortadan kaldırmaktadır. Yeni yaşam alanına götürülen tüm eşyalar kısa bir süre içerisinde montaj edilmektedir.

 

Firma Tarafından Verilen Hizmetler

 

Bağlıca evden eve taşımacılık firması, parça yük başta olmak üzere pek çok eşya için özel araçlar temin etmektedir. Ayrıca firma bünyesinde bulunan araç sayısının oldukça fazla olması, hizmet alanlarının da bir hayli geniş olmasını sağlamaktadır. Bölgede yetişen tarım ve hayvancılık ürünleri de, yine istenilen şehirlere götürülmektedir. Bağlıca evden eve taşımacılık firması, kullanılmayan her türlü eşya veya yük modeli için depolama hizmeti de sunmaktadır. Bu eşyalar müşterilerin adreslerinden toplanmakta ve depolama alanlarına götürülmektedir. Firmanın depoları ise, günümüz teknolojisinde üretilen eşyalara uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Bu nedenle de her bir eşyaya özel olarak saklama imkânı sunulmaktadır. Bağlıca evden eve taşımacılık firması, ağır yük ve hafif yük taşımacılığı noktasında da oldukça başarılıdır.

 

Bağlıca Evden Eve Taşımacılık Ücretleri

 

Bir firmanın rekabet ortamında ayakta durabilmesi ve iş yapabilmesi için müşterini memnun etmesi gerekmektedir. Bu memnuniyetinin sağlanabilmesi için de ekonomik fiyatlar ön planda çıkmaktadır. Bağlıca evden eve taşımacılık, bahsi geçen tanımı göz önünde bulundurarak fiyat listelerini oluşmaktadır. Firmanın tüm hizmetleri makul rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Özellikle de şehir içi nakliyat hizmetleri için herhangi bir araç gönderim masrafı talep edilmemektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve zahmetsiz bir şekilde ürünlerinizin taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir